Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez gyerekes az o...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gyerekes az o reszerol vagy normalis?

Figyelt kérdés
Tehat van a baratnom es rajtam kivul beszel nagyjabol 2 fiuval mar ossze is vesztunk ezen sokszor de azt mondta nem mond le roluk. Mit tegyek?
2021. nov. 22. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem normális. De lehet hogy csak barátok.

22f

2021. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy a gyerekes. Nem bízol benne, enélkül nincs kapcsolat. Ha meg akar csalni úgyis meg fog a hátad mögött, a barátság meg bármely két ember között lehet nemtől és kortól függetlenül. Úgyhogy te nem vagy még érett kapcsolatra, de barátságra se nagyon vagy alkalmas, bár arra már szinte senki, így ez nem újdonság.
2021. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Hármas: Lány vagy ugye? Azért gyerekes mert szereti a barátnőjét és nem akarja elveszíteni? Nem hiszem. xd És igen, ha megakarja csalni akkor nyilván megfogja persze. De ne hülyitse ezt a gyereket.

Ha fordítva lenne ő lenne a lány és a másik a fiú akkor bezzeg letámadnátom a fiút, hogy milyen fsz meg egyebek.

F

2021. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Négyes, fiú vagyok és teljes mértékben bízom a barátnőmben, ahogy ő is bennem. Szeretem és tudom, hogy nem fogom elveszíteni, mert ő is szeret engem. Úgyhogy te is gyerekes vagy, ha így gondolod.
2021. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
👍((
2021. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Mégis mi alapján tiltanád meg neki, hogy beszéljen másokkal? Csak mert fiúk nem jelenti, hogy bármit is akarna tőlük.

Nem tilthatod meg, hogy legyenek barátai

2021. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez minden csak nem kapcsolat

Te nem bizol benne féltékeny vagy akkor ennek a kapcsolatnak vagy minek nevezzük semmi értelme

2021. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell túl gondolni ezt csak barátok de annyit mondok h ne költs már rá többet mert úgyis szakítani fogtok
2021. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Láttad is hogy miről beszélget velük?

Szerintem jogod van ahhoz, hogy szóba hozd neki, hogy ez téged zavar, (hiszen te vagy a barátja) de ahogy írtad, többször is veszekedtetek már e-miatt ez által az jön le, hogy nem érdekli. Engem is zavarna ha a pasim más lányokkal irogatna (és igen lehet lepontozni, de akkor is zavarna.) végülis ha velem van, akkor legyek neki elég. Ha nem tudjátok megoldani valahogy, akkor jobb ha búcsút mondtok egymásnak.

2021. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi a kérdés, hogy kik ezek a fiúk. Akkor nincs ezzel gond, ha már óvoda óta ismerik egymást, ha mondjuk osztálytársak, vagy ha régi barátok. Viszont, ha 2 hete ismerte meg őket, akkor tényleg érdemes elgondolkodni, hogy milyen szándékkal írogat velük.
2021. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!