Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez szerintetek normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Barátomat meghívták egy szulinapra, nekem nem is szólt, odaírta hogy igen megy egyedül. Már egy hete kb, és eddig nem volt ideje elmondani, csak most. Ez normális? Megse kérdi, hogy szeretnék-e menni vele, és a másik, hogy nem is szól, hogy ő megy csak időre rá. És meg ő sértődik meg, hogy nekem mi bajom van.
2021. nov. 25. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy "divat" hogy szólok a páromnak előtte. De hát minden ember más...vannak köcsögök.
2021. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisördög1 ***** válasza:
88%
Lehet a meghívás csak 1 főre szólt, lehet megbeszélték hogy senki ne vigye a párját. Lehet csak nem tudta hogy mondja el, mert tudta hogy ez neked sz@rul fog esni, azért húzta idáig a dolgot, de ettől persze ez még nem volt szép tőle.
2021. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Mond neki,hogy ok,mert te meg csajbuliba mész és oda ő úgy se mehet. Mit reagálna?
2021. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

A hisztid nem jogos. Őt hívták meg és nem téged. Valszeg ha úgy szólt volna a meghívás, hogy várnak titeket vagy téged is szólt volna.

Egy héttel elötte szólni, meg megint nem a világ vége. Ez max akkor bunkóság, ha már jóval előtte volt egy fix programotok aminek most lőttek.


És amúgy mikor húztátok meg a kapcsolatokban a határt? Ekkor szólni, akkor közölni, ilyenkor megkérdezni és társai. Ha ezt megbeszéltétek volna most nem lenne hiszti.

2021. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se vinném sehova a nőmet ahova engem hívnak. Nem őt akarják látni meg nem minket hanem ENGEM. Én is rühellem mikor elhívok valakit talizni és hozza magával a nőjét vagy paliját.
2021. nov. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg téged nem hívtak,és akkor minek szóljon?

Ugyis csak nyafogtál volna és elszurod a bulijat vagy elsem engeded.

2021. dec. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!