Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rettentően fáj és nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően fáj és nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár órája írtam egy ilyesmi kérdést, de nem lehetett rá válaszolni, így megpróbálom újból.


Az előző hónapban szakított velem a barátnőm, igazából nem volt semmi probléma, csak azt mondta úgy érzi, nincs most ideje erre.


A szakítás után még majdnem minden nap beszéltünk, majd volt pár hét szünet, de írt és azóta újra beszélünk. A szünet előtt megpróbáltam párszor rávenni, hogy kezdjük újra, de nem ment.


A napokban mióta újra beszélünk feljött, hogy találkozzunk és beszélünk, de még nem találtunk ki időpontot. Még most is azt mondja, hogy nem szeretne összejönni, ugyanakkor szeret, hiányzom neki és nem akar elveszíteni.


Én nagyon szeretném őt, de néha már úgy érzem jobban fáj ez az egész, mintha elfelejtenénk egymást, de azt sem akarom. Nagyon nem.



2021. nov. 29. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon nehéz lesz, barátom.

Kínzod magad. Hagyd ezt a lányt.

2021. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet úgy szakítani, hogy utána még beszéltek. Sokkal rosszabb, és nincs is semmi értelme, úgysem lehet újrakezdeni.

Inkább megszakítani minden kontaktot, és túllépni rajta. Nem kevés idő, de amit ti csináltok, az tulajdonképpen már csak kínlódás.

2021. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha mégis sikerülne újrakezdeni?
2021. nov. 29. 15:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad bro!

Engedd el!

Majd találsz mást!

2021. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Valószínűleg tényleg ez lenne a reális döntés. Igazából elég sokszor megbántott már az utóbbi 1 hónapban, más már lehet nem állna vele szóba.


Viszont nehéz elengedni, mert tudom, hogy szeret, csak azt nem értem mi lehet a baj nála...

2021. nov. 29. 15:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legészerűbb döntés, hogyha megszakítasz vele minden kapcsolatot, saját magadat kínzod, most lett vége nem rég a kapcsolatomnak, a srác szakított velem, de elkezdi, hogy beszéljünk ugyanúgy, meg találkozunk is, meg aztán lehet, hogy összejönne velem később, csak át kell gondolnia, aztán úgy voltam vele, hogy menjen a búsba nem vagyok én hitelkérelem, hogy csak úgy bírálgassa, hogy kellek e vagy sem, nem kellettem így járt, nem fogom magam ilyen szituációba keverni, aztán még utána, hogy szakított velem írt, de nem igazán irtam vissza neki, ő meg elkezdi, hogy bánja a döntését, de hogyha valaki úgy döntött, hogy te nem vagy neki jó, akkor máskor sem legyél az, szedd össze magad, és találni fogsz olyat aki megbecsül téged
2021. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szinte ugyanez a helyzetem, csak ugye srácként és engem dobtak. Érződik rajta, hogy nem jó neki és rosszul van a döntés miatt, nem akar elengedni és foglalkozik is velem. Ezért is olyan nehéz nekem most ez.
2021. nov. 29. 15:46
 8/15 A kérdező kommentje:
Hülyeség lenne találkozni is vele?
2021. nov. 29. 15:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy mit akarsz ebből az egészből. De ezzel is csak magadnak okozol fájdalmat, ha találkozol a csajjal, én a helyedben nem tenném, de a te életed neked kell dönteni ebben a helyzetben, jobban jársz azzal, hogyha teljesen hanyagolod a lányt, mert csak szerintem játszik veled. (hány éves vagy egyébként?)
2021. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok jelenleg. Igazából nem is az első barátnőm, de eléggé szerelmes vagyok.
2021. nov. 29. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!