Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire jönnek be az izmos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be az izmos lányok?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire tetszenek? Az olyan lányokra gondolok, akiknek tényleg van bicepszük, látszik rajtuk, hogy van izom bőven, szép szálkásak, vagy csak simán izmosak, esetleg kockahasuk is van. Nektek milyen szintig jönnek be az izmok? Természetesen a naturál szintnél maradva, amíg nő marad egy nő. A koksz sajnos sokakat elcsúfít

2021. dec. 2. 06:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Nálam totál kuka az ilyen és ehhez hasonlók.
2021. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejönnek a TERMÉSZETESEN izmos, sportos nők. Akik nem szerektől izmosak, hanem sporttól, mozgástól, de azt sem eltúlzottan. Egy nő (számomra) attól szép is izgató, ha kerek, nagy, feszes feneke, combja van, láthatóan domborodik a vádlija, és a karja, válla, háta is szépen tagolt, tónusos.


Példa:

https://www.youtube.com/watch?v=720T9x4MC50

2021. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az izmos nőket, de amíg relatív vékonyak is maradnak, nincs rajtuk nyolcvan kiló kokszos izom. A teljesen sovány fitness-alkattól a már lathatóan gyúrós, bicepszes lányokig mind nagyon bejönnek, ha vonasaikban, egyéb szokásaikban nőiesek persze.
2021. dec. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mickee válasza:
100%
Nekem nagyonn nagyon bejönnek a sportosan vagy izmosabb lányok/nők.
2021. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Amíg mind ezek mellet nőies
2021. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem leht nőies így már :-)
2021. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A kigyúrt hátukra ülnék alsónemű nélkül.
2022. jan. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon. :)
2022. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!