Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális az hogy nekem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy nekem nem jönnek be az erős és izmos lányok, hanem inkább a vékonyak törékenyek jönnek be? (mindenhova értve)

Figyelt kérdés
Annyira imádom amikor egy lánynak nagy (dús) haja van, nagy szemű és vékony. Annyira szépek. Főleg azokat a szép vékony karokat és lábakat... :-) Tők aranyosak. Ez normális hogy nem az izom, hanem a szép nőies test izgat fel??

2020. márc. 20. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért izgatna fel egy lányon/nőn az izmosság...?
2020. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem lényegében kétféle testalkat tetszik, de valaki egy alá sorolná:

szimplán vékony, kb modell alkat

és

vékony, kissé sportos.

De egyébként nem mindegy? Tök mindegy milyen alak tetszik, az a normális, hogy tetszik valamilyen. Nincs leírva, hogy mit tarts szépnek. Ha neked más tetszik mint pár haverodnak, akkor más, nincs annyi konkurencia legalább 😂

Amúgy meg az általad definiált ideálra szerintem nagy a kereslet, így hát nem tudom miről beszélünk... Egyszóval: normális.

2020. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen normális.
2020. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy az. Én is ilyen vagyok, inkább egy piszkafához hasonlítok, semmi izom. :D
2020. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Az a nem normális ha az izmos lányok izgatnak fel, de azzal sincs semmi baj.
2020. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-) Szép lehetsz. :-) Nem szeretem a sportos lányokat, a fiú a harciasak, és ők védik meg a lányokat, nem fordítva. Köszi a megerősítést.
2020. márc. 20. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy túlizmos nő az már maszkulin. Tehát szerintem tök normális, hogy te a """normális""" , átlagos alkatú nőket kedveled, nem pedig a nemannyira nőies---gyúrósakat.
2020. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Először is emberek, azért gyűltünk ma itt össze, hogy ne legyünk szanaszét. Now with that out of the way, a kérdésre válaszul, azaz hogy normális-e hogy neked a vékony lányok jönnek be. A válasz igen, ezt hívjuk személyes preferenciának.


Köszönöm hogy eljöttek a TEDtalkra, további szép napot.

2020. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!