Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg aranyos gesztus lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg aranyos gesztus lenne ha legjobb barátnőm süteményt adna a páromnak ajándékba mikor elsőnek találkoznak?

Figyelt kérdés

Több mint féléve vagyunk együtt és néha szóba jön hogy megismerné a barátaimat vagy akár a családomat. Most lenne egy alkalom hogy bemutatom neki a gyermekkori barátnőmet de ő már azzal az ötlettel állt elő hogy majd süt tortát neki hogy meg legyen az első jó benyomás stb. Elsőnek aranyosnak találtam ezt a gesztust barátnőmtől de utána elgondolkodtam hogy talán nem túl sok ez? Vagy nem akarom hogy bármi félreértés alakuljon ki. Egyébként a párom nem magyar származású és ezért is.

Én mostmár egy kicsit ezt túlzásnak találom de lehet én gondolom rosszul. Tényleg normális lenne ilyen módon benyomást tennie?


19/l


2021. jan. 30. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez elég fura ötlet. Nem tudom miert akar egy ismeretlennek sütit sütni. Vagy egyáltalán miért kellene bármit is adnia neki.
2021. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem is nyomaszt ez egy kicsit olyan mintha nagyon imponálni szeretne neki. Olyan országból származik a párom amiért amúgyis nagyon rajong a barátnőm. Félek hogy félreértések lehetnek ebből:/
2021. jan. 30. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyértelműen túlzás.

Kerülni kellene a bemutatást.

2021. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a barátnődet.

És nem akarok itt összeesküvéselméleteket szőni, de ismerek nem egy olyan lányt aki eléggé rányomul, vagy hogy is fogalmazzak a barátnőjük barátjára. Nem tudom ő is ilyen-e.

(első voltam)

2021. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hadd süssön! 😀 Vagy ha nem kell nektek, adjátok oda nekem 😀 majd én lemeozom 😀
2021. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem aranyos gesztus így önmagában. De mint pasi elég fura és kellemetlen szitunak élném meg ezt a dolgot. Lettem már bemutatva pár lánynak az exeim baráti társaságából. Abból úgy egyik se volt ciki vagy kínos, de nem is voltak ilyen szituációk. Csak találkoztunk, beszélgettünk és ennyi. Nem nagyon kell egy hatalmas jó benyomás a párom barátnőjétől. Nekem az a jó benyomás, hogy vigyáz a páromra mikor én nem vagyok vele és nem viszi bele hülyeségekbe. Jó benyomást inkább nekem kell tenni, hogy neki is egy bizonyos szintig szimpi legyek, ne legyen az hogy ellenem hangolja. Mint külső szemlélő objekívebben láthatja a dolgot és ha nem vagyok neki szimpi az nem jó.


Szerintem mindenképpen hanyagolja barátnőd a sütis történetet, mert szerintem elég ciki egy szituációt szülne. Tehet másképp is jó benyomást :)

2021. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Olyan önzők vagytok 😀 így kiakadni egy tortán 😀 kik vagytok ti? 😀
2021. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

????

Le akarja csapni a kezedről... Akkor csak biztasd a sütisütésre... :)))

2021. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Szánalmas féltékeny banda...

Szerintem csak simán egy túlzásba vitt kedves gesztus, értelme nem sok van de aranyos. És ha valakinek erről egyből az jut eszébe hogy le akarják csapni a kezedről az kösse fel magát légyszives mert értelme nincs az életének ha ennyire pancser.

18/F

2021. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez túlzás. Találkozzatok nyilvános helyen, oda ciki lenne tortát vinni.
2021. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!