Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek túl az exemen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen? Akárhogy próbálkozom mindig előjön újra a szívszorító érzés

Figyelt kérdés
Nem könnyít a helyzeten hogy egy suliba járunk. Ő volt az első nagy szerelmem, 1 évig voltunk együtt. Az egésznek 7 hónapja lett vége hivatalosan, viszont 4 hónappal ezelőtt sikerült újra összegabalyodnunk és 2 héten keresztül beszélgettünk és “összejártunk”. Tudom hülye és naiv voltam, undorítóan kihasznált és tudom hogy újra nem kezdenék vele. Már más barátnője van, de úgyérzem kezdek összeomlani. Sokszor látom őket, nagyon boldognak tűnnek. De nekme egyszerűen nem megy a továbblépés. Hasznos tanácsot tudnátok adni? Estetek már át ilyenen?

2021. dec. 6. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadnak időt!!!

Majd az idő megoldja!


Ezt nem csak úgy mondom én is estem át ilyenen nem is olyan régen:(

2021. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold.
2021. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi 2 evig voltunk egyutt, 1.5 eve lett vege. ugy erzem egy honappal ezelott sikerult vegleg lezarnom. es barmilyen egyszerunek tunik, csak leultem anyukammal beszelni es teljesen oszinten minden tabu temaval elmeseltem neki az egesz sztorinkat. sok dolog meglepte, mert fogalma nemvolt h 1.5 evig ugyanugy szenvedtetett. de nekem nagyon jol esett kiontenem a lelkem, es ketten jobban atlattuk az egeszet 😀 ha gondolod megbeszelhetes velem is, szivesen segitek ha tudok. kitartast! 19/L
2021. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni őt. Ne nézd instán, ne beszélj vele, a suliban pedig egyszerűen ne figyelj oda. Idővel jobb lesz.
2021. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első szerelem sosem az utolsó ! Találj mást akivel jobban érzed magad vagy élj picit a hobbidnak
2021. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!