Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kizésztem egy 8ezer ft-os...

Kizésztem egy 8ezer ft-os inget. Nagyon tetszik, nagyon szívszorító h drága. Össz-vissz 10 ezer ft költőpénzem van ruhára. Kéne vegyek még pulcsit és nadrágot is. De ez nagyon tetszik. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha össz-vissz 10ezred van egy teljes ruhaszettre akkor érthetően ne a 8ezer forintos inget vedd most meg.
2020. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Később iskola kezdésnél lesz, amiből turkáloba megyek. Csak addigra nem bíztos h lesz még : (
2020. aug. 26. 09:21
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
ne vedd meg
2020. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Az általad felvázolt helyzetben teljesen indokolatlan túlköltekezés.
2020. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nézz körül más márkák kínálatában is! A fast fashion boltok gyakran megdöbbentően hasonló ruhákat árulnak egyszerre. Lehet, hogy találsz szinte ugyanilyet fele ennyiért máshol.

De ennyiért most ne vedd meg, ha te magad is tudod, hogy másra (is) kell a pénz.

2020. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az én szívem is összeszorult a kérdés olvastán. Nem egy szegény afrikai gyermek történetét olvastam már, de ez az összeset üti, szegénykém...
2020. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Es ha tetszik akkor mivan?

Főleg ha csak ennyi keret van ruhára akkor ajánlott lenne egy kis pénzügyi fegyelem, és ezt most nem rosszbol írom.

2020. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jojo mélyen tudom h nem kéne megvenni. Eddig fas fashion boltba vásároltam, meg kínaiba.

És azért merült fel bennem a kérdés, mert mindjárt szeptember és újra lessz péznem, majd 2 hónap múlva munkám (most törött kéz miatt, nem tudok menni)

Naponta kapok 1000-et és így meg lenne, aztán tudok venni több ruhát is...

2020. aug. 26. 10:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért prioritás most a ruha egyébként ilyen helyzetben?

Gondolom van egyéb ruhad amit fel tudsz venni.

2020. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Épp az h nincs ruhám. Elég elhasználtak. 5 pólóm van ami, 5 nadrágom, amiből vmelyik szakatt, foltos és szétálos.

Pulcsoból 1 et hordok, ami nem áll jól, nemrég turiztam 2 inget, so az is jó pulcsinak.

De végül akk nem veszem meg. Talán máskor

2020. aug. 26. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!