Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Folyton az exemmel álmodok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton az exemmel álmodok, és nem tudok tovább lépni... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 2 hónapja, hogy szakítottunk a párommal. Nagyon hirtelen történt, egyik napról a másikra. 2,5 évet voltunk együtt, szerintem elég sok idő egy tini parkapcsolathoz képest. Szakítás oka röviden, egyik pillanatról a másikra azt mondta hogy már nem szeret, régóta érzi ezt, hogy csomó jó programot elhalasztottunk mert én akkor lelkileg rosszul voltam, hogy 1,5 évig irányítottam, bevallása szerint(mert hogy nem találkozhatott a barátaival, pedig ez nem igaz, hisz volt, hogy én mondtam, hogy menjen találkozzon velük), és hogyha találkozott volna akkor biztos végig nekem kellett volna írnia... Ez sem igaz, nekem bőven elég lett volna ha annyit ír hogy jól van, aztán ír mikor hazaért. Régebben elgondolkodtam a szakításon én is mikor csúnyán bánt, beszélt velem. ((disznónak hívott, hazug-hülye pics*nak, vagy k*rva anyázott, nyomoréknak nevezett ha ideges volt. Mindig azt mondta ezt én generáltam ki nála, hogy ilyeneket mondjon rólam /nekem... Ha sírtam nehezen vigasztalt meg, szinte 90%-ban könyörögnöm kellett a vigasztalásért. De egyszerűen nem tudtam szakítani vele akkor mert szerettem... Még most is szeretem. Annyi jót éltünk át a rosszak mellett, annyi jót tanított nekem..



Közbe jött egy lány a dologba akivel állítólag csak barát volt,de engem nagyon rosszul érintett a beszélgetésük, meg is mondtam neki szépen,majd miután mondta hogy már régóta nem szeret megkérdeztem hogy tetszik e neki az a lány mire azt mondta lehet, nem tudja.... Egyszer azt mondta igen egyszer azt, hogy nem. Nem tudok kiigazodni rajta, mert miután szakítottunk rá egy hétre már moziba is ment a lánnyal meg sétálni is...


Azóta folyton vele álmodok, hogy találkozik a lánnyal és én látom őket. Nagyon fáj, és van, hogy sírva alszom el, sírva kelek fel emiatt.


Rengeteget vagyok a barátaimmal, próbálok új dolgokat, próbálom megélni a fájdalmat és pozitívan nézni mindent, de úgy fáj még... Rengeteg kérdés van a fejemben, és én még mindig szeretem őt. Rengeteg rossz dolgot tett velem, és tudom, hogy én is hibáztam a kapcsolatban. De ennek ellenére én nagyon szeretem őt még, pedig a családom és a barátaim szerint meg sem érdemli, hogy ezek után is foglalkozzak vele.


Amikor moziba ment a lánnyal pont akkor mentem moziba én is a húgommal( tök véletlenül) és ő rám se nézett pedig akkor még nem volt ott a lány... Nem is köszönt nekem, a fülhallgatót is bedugta. Rosszul esett, hogy neki ennyit jelentett 2,5 év.


Nemrég volt a szalagavatóm, és új párt kellett keresnem, mert az exemmel táncoltam volna. (szakítás után ő mondta hogy végig táncolja velem, de én visszautasítottam mert nekem lelkileg nagyon rossz lett volna úgy táncolni vele...)

Fájt, hogy ő nem volt ott, fájt, hogy ő nem látott a keringő ruhában amit együtt választottunk ki... Fájt, hogy nem ő táncolt velem és, hogy nem vagyunk együtt... Mikor az osztálytársaim a szerelmükkel táncoltak, majd megszakadt a szívem, hogy én nem táncolhattam vele....


Azt érzem nem tudok tovább lépni... A pszichológuson is gondolkodtam, csak jelenleg anyukámék az érettségi miatt különórákra is fizetnek engem és amellett nem engedhetjük meg magunknak a pszichológust, hogy segítsen feldolgozni ezt.


Nem tudom mitévő legyek, úgy érzem, hogy mindent megteszek a továbblépés érdekében de nem haladok semmit, mert mindig a padlóra kerülök, hiába állok fel...

Tudom, hogy az idő is sokat számít, hogy hagyjak időt feldolgozni... De hiába beszélek erről anyával, vagy a barátnőimmel, úgy érzem, hogy ettől nem könnyebb, és, hogy egy külsős ember segítsége kellene. (szerintem)


Előre is köszönöm mindenkinek aki elolvasta, és tanácsot vagy tippet ad nekem! :)



17/L



2021. dec. 11. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát eléggé el van b..va a helyzet már ilyenkor...de azt nem hiszem hogy szakember segítsége kellene.
2021. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan abban a korban vagy amikor változol.

Ebben az időszakban nekem is volt egy hosszú kapcsolatom egy sráccal(ráadásként első szerelem volt,első kapcsolat)

Rengetegszer szakítottunk majd összejöttünk.

A végén én szakítottam vele,de utána nagyon hosszú időn át sírt a szívem utána.



Fiatal vagy nagyon,boldognak kellene lenned önállóan. Rengeteget számít az ha jó dolgokat teszel ilyenkor más emberekkel,hogy megteljen a szíved új és friss dolgokkal.

Közben találj ki valami új hobbit,biztos van olyan ami nagyon érdekel de eddig nem volt lehetőséged kipróbálni.

Sok lehetőség van előtted,sírd ki a múltat és élj a jelennek.

2021. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha így beszélt veled, örülj neki hogy vége lett, és 10 évig legalább ne is keresd, vagy sose az a legjobb. Találsz sokkal jobbat. Mindig van jobb. Senki sem érdemli meg hogy így szólítsák akkor sem ha ideges....Később mi lett volna ha ideges? Hozzád vág egy fejszét vagy mi??? Tőled idősebb srácokat nézz, akik fejben érettebbek az átlagtól. 7-8 év plusz már jó. A voltod felejtsd el, fél évig ne is akarj senkit sírd ki magad stb, és az egyetemen majd megleled az igazit.
2021. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató szavakat.

Fáj még,de igyekszem erős maradni. Ma, karácsony napján nagyon nehéz volt... Hogy nem volt itt velem, nem vele töltöttem a karácsonyt. Rossz érzés volt... Elkezdett hiányozni, és csak arra tudok gondolni, hogy biztos mindent én rontottam el, miattam van minden és ha akkor nem úgy cselekszem akkor lehet nem lett volna ez... (tudom, nem szabad arra gondolni mi lett volna ha..?!)

2021. dec. 24. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem miattad van. Idáig eljutni egy folyamat. A srácnak korai volt még az ilyen hosszútávú kötöttség, nem neki való volt. Mindig azt érezte, higy közben kimarad valamiből.

14-18 éves kortól kezdve akár negyedévenként is hatalmas fejlődésen mehet keresztül a tinit. Szellemi, lelki forrásban, szüntelen új információ, új imoulzusok, hormonrobvanás, stb.

Van rá példa, hogy gimis szerelemből házasság, szép család, de nagyon ritka.

Ez egy nagyon szép szakasza volt az életednek, rengeteg tapasztalattal, tanulsággal. Az idő és újbélmények, új baráti, diák és egyéb kspcsolatok, az egyetemi feladatok fogják elhomályosítani azt, ami történt. Ne marcangold magad, ne azon rágódj, hogy ő ezt hogy fogalmazta meg, mert ő is csak azt tudta mondani, amit konkrétan érzett. De azt nem, hogy az, ami benne is végbement, az szznte törvényszerűen a korral járt.

2021. dec. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat mindenkinek!


Ma láttam őt és megszakadt a szívem... Rossz volt, mert tegnap végre azt éreztem, hogy túl léptem rajta, most újra hiányzik nekem és nem tudom mit tegyek :(

2022. jan. 4. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne tegyél mást, mint hogy intenzíven tedd a dolgodat. Tanulj, dolgozz, sportolj, járj társaságba, koncertre, színházba, kiállításokra.

Amikor feltör belőled, alaposan sírd ki magad. 2 hónap rövid idő. Egy kapcsolatot meggyászolni is egy folyamat. Jönnek a névnapok, születésnapok, helyszínek, amik közös élmény voltak. Megsiratni, eldobni.

Nagymama vagyok. Volt négy ilyen nagy szerelmem. Mert hogy én is voltam kamasz, meg fiatal felnőtt. Ki fogsz ebből gyógyulni, s hisszú évek múlva csak szép emlék lesz az 2,5 év. Tarts ki!🌷Jön a farsang, a tavasz. Január, február, itt a nyár. 🌻

2022. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már 3 hónapja, hogy szakítottunk. Ma is vele álmodtam, hogy újra együtt vagyunk, hogy kedves velem, aranyos, újra a családjával vagyok (nagyon szeret(t)em őket. Olyan jó volt...

De mikor felkeltem rá kellett jönnöm, hogy ez csak álom volt. Nem beszélek vele azóta amióta szakítottunk, néha látom őt. Hiányzik, és rossz, hogy nem tudok róla semmit, hogy jól van e, minden rendben van e vele? :(

2022. jan. 22. 08:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!