Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy párhuzamosan két pasitok volt?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült titokban tartanotok? Mi lett a vége?

2021. dec. 24. 08:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
#10 Remélem téged is egyik nap random az utcára vág a "pasid", mert hogy bocsii de a másik nő jobban bejön
2021. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
Hát azt remélheted mert révbe értem. Ház, baba, férj🎊🤣🤣🤣🤣
2021. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

5 vagyok, Annak szól a válaszom, aki leqrvázta azokat, akik 2 pasival vannak.. Pl férj +szerető.

Ha a férj, nem hajlandó eleget foglalkozni velem, majd megteszi más.

És ha egy férfi a párja mellett félre kefél? Azt a férfit hogy nevezik?

Nem látsz bele az életembe, nem tudod miért tettem!

Qurva nem vagyok. Nem pénzért csináltam. Tudtommal a qurvák pénzért kefélnek.

2021. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

#15 akkor legalább legyen annyi emberség abban a nőben, hogy nem köti veszett reményekhez a férjét, és elmondja mi hogy van.

A férfiakat is ugyanúgy elítélem akik megcsalják a párjukat. Dehát persze ez is egy csekély próbálkozás volt a részedről, mártírkodás...

2021. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, elvből nem mennék bele ilyenbe. Ha a páromat szerettem annyira valamikor, hogy össze jöjjek vele a minimum hogy tisztelem is őt annyira, hogy véget vetek.

Max azoknál tudom megérteni (és megérteni, nem pedig helyeselni vagy támogatni!) akiknek van mit veszteni, ha mégis lépnének. Hitel, gyerek, munka, nincs sehova menni, pénz... De kamasz korban amikor "nincs téttje a dolognak" abszolút felesleges.

2021. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Volt még valakinek ilyen?
2021. dec. 24. 22:15
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Aki kettő emberrel van az egy mocskos hulladék nemtől függetlenűl. A párom elhanyagolt meg nem kifogás. Általában a hűtlen férfiak kedvenc kifogása és írtó szánalmas.Ha nem jó valami akkor meg kéne beszélni. Ha nem működik akkor szakítani. Ha meg valaki bűntudat nélkül ilyet meg tud csinálni és még büszke is rá az meg már kritikán aluli.Mindegy ,hogy férfi vagy nő ez egy undorító, szánalmas , romlott dolog.
2021. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
43%
#17. De könnyű ítélkezni úgy, hogy nem látsz a dolgok mögé! Nem éltél az gondolom hasonló szituációt! Ne is tapasztald meg!Tudod mennyi olyan eset van ahol a nő nem kapja meg azt a szeretet amire vágyik? Ahol a férj egy agresszív idióta barom. Ahol a nőnek nincs saját keresete pont azért, hogy ki legyen szolgáltatva. Ahol a férj csak mint egy cselédre tekint a nőre. Kilépni nem tud a nő, mert nincs saját keresete, mellette ott vannak a gyerekek. A körülmények nem adottak az összeköltözéshez.
2021. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt ilyen esetem és nem is lesz.
2021. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
71%
Amikor ismerkedtem ,3-4 pasim is volt akivel eljártam szórakozni,ha olyan kedvem volt le is feküdtem velük,de amikor férjhez mentem ,akkor megváltozott a helyzet.
2021. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!