Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy párhuzamosan két pasitok volt?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült titokban tartanotok? Mi lett a vége?

2021. dec. 24. 08:44
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
88%
Utána pedig még kérdezd is meg magadtól hogy miért mondják azt, hogy nem vagy hűséges. Mellesleg ha nem akarsz elköteleződni, minek jársz valakivel?
2021. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 SaJt01 ***** válasza:
75%

Az ilyennel az a baj hogy nem tudod hogy a kettőből melyik pasi még hány nővel kúr félre, milyen ragályokat hoz neked. Ha használsz is óvszert, a szeméremszőrzet ami kikandikál a gumi alól is továbbíthatja a dolgot. Volt egyszer egy barátnőm akivel 3 hónapig voltunk együtt. Már ott bűzlött a dolog hogy többször voltunk együtt mint ahány napig összesen tartott a kapcsolat. Nyilván mindenbe bele ült amit talált aztán meg néztem hogy mi bánat nőtt a dákómra xd

K1baszott kellemetlen volt. Szerencsém hogy nem écet hozott haza vagy valami helyrehozhatatlant. Nem haragudtam rá egyáltalán hogy mással is volt, inkább az zavart hogy nem tudtam eldönteni hogy én most közvetve együtt akarok e lenni valami öregebb suttyóval vagy nem. Meg hogy ha rajta múlik akkor megdöglök kankóba vagy mittudom én. Lehet hogy a párod van annyira érett, vagy a kapcsolatotok annyira érett hogy tudtok beszélni ezekről. Ha ilyenekről nem lehet vele beszélni se akkor viszont nem értem miért lennél vele, de néha meglepően nyitottak az emberek ha őszintén odaállsz valamivel.

Felelőséggel vagy a másikért, nem érdemes a háta mögött ügyeskedni, mindig szívás a vége

2021. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is lesz
2022. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
89%
nem,de az nem is normális.
2022. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ribizliké a világ, imádom őket.
2022. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!