Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sok 4 év korkülönbség, esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 4 év korkülönbség, esetleg gáz?

Figyelt kérdés
18 vagyok és megismertem egy 14 éves lányt. Nagyon érett gondolkozása van és eléggé egy hullámhosszon mozgunk. Mindig van téma, bármiről elbeszélgetünk. Ő is jól èrzi magát velem és én is vele. Őt és a szüleit nem zavarja a korkülönbség, felőle összejöhetnénk de én bizonytalan vagyok kicsit.

2022. jan. 8. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban még igen. Te 18 vagy, hamarosan továbbtanulsz vagy dolgozni mész. Ő még csak a középiskola elején van vagy csak most lesz az. Egyszerűen más az életetek, 20 év alatt még nagyon érződik a korkülönbség. Más lenne ha a lány már érettségi előtt állna, mondjuk 11-12-es lenne, úgy még talán működne. Nekem anno 18 évesen volt 22 éves pasim. Ő már dolgozott én viszont csak 11-es voltam. Annyira mások voltunk, mert más élethelyzetben voltunk, hogy nem működött. Amikor 26 évesen jöttem össze egy akkor 30-al, ott már más volt a helyzet,pedig akkor én még egyetemre jártam, de mégis nem volt akkora szakadék köztünk.
2022. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!