Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korkülönbség miatti bizonytala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség miatti bizonytalanság ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nagy egy lány akivel már több randin, meg volt az elsős csók is, de most bizonytalan egy kicsit a korkülönbség miatt. Ő 15 én 18 vagyok. De úgy gondolom nagyon érett, stb stb.. Attól fél, hogy másik az igényeink meg a korkülönbség miatt nem lesz minden jó.

Valami ötlet, hogy tudnám biztatni. Nem rá szeretném erőltetni csak, hogy pár pozitív, jó dolog amit eltudnék mondani. Mert tudom hogy nagyon jól érzi magát. Hetente szeretne találkozni többször is, mindig csak ez miatt bizonytalan úgy gondolom.

Szerintetek ez a 3 év korkülönbség nagy vagy nem?

Van valami ötlet, mivel tudnám "biztatni"



2021. nov. 24. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Mutasd meg neki a gyakorin, hogy én azt írtam, hogy “Szerintem nincs ezzel baj.” és máris minden jobb lesz. :)


28/F

2021. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Most még kicsit sok, de pl 24-21-nél már fel se tűnne.
2021. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én 18 évesen jártam 16 éves lánnyal, de nagyon tetszettek a kilencedikes lányok is, akik 14-15 évesek voltak. Szerintem ez nem nagy korkülönbség. Akkor lenne gond, ha 14 alatti lenne vagy, ha te lennél 30.
2021. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 29 évesen volt 19 éves csajom...semmi problémám nem volt belőle (legalábbis a kor miatt), szóval az a 3 év lóf.z.
2021. nov. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

16 voltam, a barátom 19, 4 éve együtt vagyunk.

Ez még nem egetrengető korkülönbség.

2021. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sok 3 év alapvetően, ennyi idősen max. annyiban hogy tényleg mások lehetnek az igények egy kapcsolatban. De mivel ettől fél, meg talán attól hogy mi van ha csak ki akarod használni, mond neki hogy szereted és nem kell semmit se eröltetni, mindent majd csak akkor ha ő szeretné.
2021. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!