Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mi volt eddig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt eddig a legnagyobb korkülönbség a párkapcsolataitokban?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Vagy még ma is tart? Hány évesek voltatok ti, és a pasi, mikor összejöttetek? Milyen volt a korotokbeli fiúkhoz képest?

2022. jan. 27. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen egy 21 évessel,de az igazából nem volt kapcsolat mert mégcsak nem is találkoztunk,de akkor annak tartottam:D

Utána 16 évesen 14 évessel, szintén 16 évesen 16 évessel,majdnem 17 évesen 16 évessel,és most lettem 17 és alakul egy 15 éves fiúval

Szóval a rendes kapcsolatot számítva 2 év volt a legtöbb az én javamra

Illetve kavartunk egy 19 éves sráccal akivel sajnos le is feküdtem. Nem azt mondom hogy rossz volt, de amiatt azóta is szégyellem és rosszul érzem magam, hogy nem kapcsolatban veszítettem el a szüzességemet.

Ezeken kívül olyanok voltak hogy ismerkedtünk valakivel, általában kb velem egy idősekkel, +/- 1 év

2022. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani barátom 5,5 évvel idősebb nálam.

16/l és 22/f voltunk, mikor osszejottunk, fél éve tart.

2022. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 év.
2022. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-11 év (27 voltam) - komolyan 2 évig tartott, de még sokáig összejártunk utána kefélni. Az apja agyon akart ütni kezdetben :)

+9 év (35 voltam) - 5 évet tartott.

2022. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok az első kapcsolatomban, 2 év és pár hónap korkülönbség van közöttünk a fiú javára.

15 éves voltam, amikor összejöttünk, ő 17.

3 éve tart.

2022. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban az első kapcsolatom egy 31 éves férfival volt. Két évig együtt voltunk, de már több mint fél éve véget vettetem a kapcsolatnak. Igazából érzelmi szempontból elég infantilis volt a csávó.

19/l

2022. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!