Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar a barátom soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom soha semmit sem csinálni? Miért mindig csak a kifogásokat keresi?

Figyelt kérdés

A barátom sokat panaszkodik hogy nincsenek céljai amik boldoggá teszik őt, nem motivált kevés a barátja.

Én próbálok neki segíteni, tippeket adni, pl küldök olyan pályázatok linkjeit neki, amiről tudom hogy érdekli, szívesen foglalkozik vele, de mégsincs kedve sosem nevezni, mindig talál vapami kifogást hogy mi a baj vele. Vagy próbálok közös programokat szervezni a barátainkal, olyan helyekre ahol egy csomó minden olyan lehetőség van, amiről tudom hogy erdekli,de mindig kitérő választ ad, meg hogy nem biztis hogy van kedve jönni.. Amúgy meg mindig panaszkodik hogy nem tud mitkezdeni magával, semmiben sem motivált. Velem szívesen találkozik, ezzel nincs gond, de mit tegyek hogy végre az életével is kezdjen valamit.



2022. febr. 2. 13:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én 17/L vagyok, ő 18/F.
2022. febr. 2. 13:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már az is sok volt amit eddig tettél, ez a maximum. Nem tudod és nem is kell más életét élni, ez az ő feladata.


Lehet depressziós, vagy csak ilyen típus. Bárhogy is, neki kell ezt megoldania, ami ellen láthatóan nem akar tenni.


Megszokod és elfogadod hogy ilyen, vagy zárd le a kapcsolatot.

2022. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj a megmentője lenni, ebben neked semmi örömed. Depressziós.
2022. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó de ő is latja hogy nem jó így, akkor miért nem csinál semmit, pláne ha még segítséget is kap?


Szakítani nem szeretnék, mert a kapcsolatunkal nincs baj. Figyelnes, törődö, megvan a közös hang, ha konfliktus van azt jól meg tudjuk együtt oldani.


De én elég ambiciózus típus vagyok és nem szeretem látni, ahogy valaki elapazrolja a lehetőségeit.

2022. febr. 2. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ilyen csajom volt...csak lehúzta a kedvem (pénzem) stb. Én szakítottam vele de nem bánom a mai napig csak hisztizni tud.
2022. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert depressziós vagy gátlásos. Ha mindent meg tudsz vele beszélni, akkor ezt mért nem?
2022. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

El van lustulva vagy el van kedvetlenedve. Ez a kettő kéz a kézben jár: [link]

A depresszió oka lehet továbbá a szervezet gyulladásos állapota is:

[link]

[link]

2022. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Valószínüleg depressziós. Szerintem ezzel a problémával egy szakembert kéne megkeresni.
2022. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Könnyű írni hogy szakember, de nem mindenki tudja megfizetni. Iskola pszichológus nincs.
2022. febr. 3. 13:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha introvertált típus akkor talán első sorban célokra les szüksége. Beszélgess vele arról, hogy mi az ami érdekli, vagy mit csinálna szívesen ha csak szimplán meg kéne válaszolni. Ezek alapján ki tudjátok találni, hogy mivel lenne érdemes elkezdeni foglalkoznia.
2022. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!