Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális dolog ha barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog ha barátnőm nem akar találkozni valamiért?

Figyelt kérdés

Én szolnoki vagyok, barátnőm békéscsabai. Ő 18 éves, én pedig 19.

Van saját autóm, és dolgozok már 17 éves korom óta, ahogyan befejeztem a szakmunkást.

Amit csak lehet, megadok neki.

Felajánlottam neki, hogy találkozzunk, hiszen már több mint 3 hete nem volt semmi kontakt személyesen.

Úgy találkozzunk, hogy nem kell azzal fáradnia hogy besétál a városba, vagy levonatozik. Elmegyek hozzá, és ha szeretné, akkor egy szavába kerül, és az ajtóig megyek érte. 2 éve vagyok együtt a leányzóval.

Valahogy mindig ignorálja a kérdésem, amikor felteszem neki.

Egyszerűen lerendezi sokszor egy olyan mondattal, hogy még van addig X nap, és majd megbeszéljük.


Csajok, ha valaki olvassa ezt a kérdést, akkor elszúrtam valamit?

Esetleg gond ha nagyon figyelmes vagyok, és a "tenyeremen hordozom" ?


2021. okt. 7. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább keress valaki mást, a távkapcsolatok úgysem működnek hosszú távon.
2021. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok ti egyutt, se ket eve, se harom hete, meg egyaltalan sehogy se.
2021. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmemmel akkor is megpróbálnék találkozni, ha alig lenne rá esély, hogy összejön. Azonnal igent mondanék, ha elhívna találkozni. Szerintem itt már régen rossz a helyzet...:(
2021. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban szerintem nem "szúrtál el" semmit, de én a helyedben legközelebb lemennék ezt megbeszélni vele. Ha otthon lesz, akkor meg tudjátok beszélni, ha nem, akkor szerintem nem érdemes ezt tovább húzni. De mielőtt lemész, ha lemész, szólj neki mindenképp, hogy teszel egy látogatást.
2021. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem akar kerek-perec elutasítani, hát tangózik. Hagy őt magára (lehet, hogy nincs is egyedül...).
2021. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!