Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két hónapja vagyunk együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja vagyunk együtt barátnőmmel. Ő szeretné közös biot instán. Ez nagyon gáz? Vagy korai még?

Figyelt kérdés
Jó tudom ez nagyon kis hülye kérdés. Nem is én szeretném ezt az egészet csak érdekel hogy mások hogy vannak ezzel.

2022. febr. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem korai, de megertem ha gaznak erzed. de amugy ez cuki is tud lenni, biztos van olyan ötlet ami neked is és neki is tetszik
2022. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, de ennyi. Nem kell belemenni ha nem akarod. Ha akarod is, azt sem muszáj hogy minden olyan legyen ahogy ő akarja, merjél kiállni magadért.
2022. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, bár engem annyira nem foglalkoztat az ilyesmi. A lényeg, hogy találjatok ki valami kreatív és egyedit, ami illik rátok, nem valami klisé legyen mert az kicsit gáz.
2022. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, bár én sosem értettem, hogy miért kell ez.
2022. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gáz. Ne írd ki.
2022. febr. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!