Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már együtt vagyok a barátnőmme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már együtt vagyok a barátnőmmel lassan 8 hónapja de a nevelőapja nem akarja megengedni h együtt aludjunk. Pedig a párom is nagyon szeretné már együtt tölteni velem az éjszakát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nevelőapjának nincs semmi válasza kivéve egy szót: "nem". Semmi magyarázata nincs.

2018. ápr. 7. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy nappal is fel tud állni....
2018. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Támogatom az elsőt.:D
2018. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Bizonyos kor alatt én sem engedném, még akkor sem,ha 5 éve lennétek együtt
2018. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem engedi meg, más alkalmat kell keresnetek, ez van. Az én anyám be se engedte a házba a páromat évek után sem, szóba se állt vele és igazából ki akarta tiltani a városból is, de mondtam, hogy ehhez igazán nincs joga és lehetősége sem... :) Abban nem akadályozott, hogy elutazzak hozzá s az ő anyja már jó fej volt, szóval semmi gond nem volt.

Vannak makacs emberek, akik ellenzik az ember párját vagy csak az ottalvást. Ez egy szinten túl elég fura és kockázatosabb helyzetekbe sodorhatja a párt, de ez van. Ne várd, hogy valaha is megváltozik. A barátnődnek amúgyis kicsit több esélye és lehetősége van a meggyőzésére, gondolom.

2018. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!