Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehetnek ilyen buták...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ilyen buták egyesek?

Figyelt kérdés
Most itt arról lenne szó hogy egyes fiúk, vagy lányok (az én esetemben a fiúk) nem értik meg hogy mi okból nem szeretnék összejönni velük. 2 példát tudnék mondani. Az egyik egy nagyon felénk de rámenős, okos, viszont egyértelműen csak arra kellettem volna neki (mert sosem hallgatott meg, csak meg akart csókolni meg rám mászni), ő nem nézett ki rosszul, ha a személyisége, viselkedése rendben lett volna, talán esélyt is adok neki. A másik egy bunkó, rámenős, iszákos, stb. jó kinézetű, jóképű. Úgy tűnt ő tényleg "szeret" mert 3 évig küzdött értem (sokat beszélgettünk üzikbe és igazán jól ismerjük egymást) mindaddig nem volt barátnője és a haverjai előtt képes volt bőgni értem hogy ő mennyire szeret.. és a falba verte a kezét amiért nem lehetek az övé. Mindkettő azzal jött hogy "nem tetszem?" (egy ideig együtt voltam a 2. haverjával akinek a személyisége tetszett igazán) egyszer azt kérdezte tőlem a 2. hogy "...(név) mivel jobb mint én? mért tetszik neked, én nem nézek ki olyan jól mint ő?" ez aki kérdezte le is fogyott, edzeni kezdett (állítólag miattam) akkor mégjobban nézett ki, de a személyisége még nem jön be, szerintem nem is fog változni de nem érdekel. Azt nem bírom megérteni hogy egyesek mért gondolják hogy a kinézet a minden? Az én esetemben bizony nincs így, mert inkább vagyok együtt egy személlyel akinek a személyisége, kedvessége, stb. fog meg benne és nem néz ki túl jól (mert számomra úgyis ő lesz a legszebb, mikor beleszeretek valakibe mást észre sem veszek) mint egy olyannal aki külsőleg szinte tökéletes, belsőleg meg egy 0. Már komolyan felidegesített hogy többször is megkaptam ezt a "mi nem tetszik rajtam?" hát bari, nem rajtad kell tettszen valami hanem benned, a belsődben. Miért ilyen nehéz ezt megérteni? Egyébként az ilyen emberek csak külsőre mennek? Mert úgy igazán még senki nem próbált megismerni engem, azt viszont már többször is megkaptam hogy "te nagyon szép lány vagy, megkaphatsz bárkit" és mi van ha "bárkinek" nem tetszik a személyiségem? Nem, nem kaphatok meg bárkit, max azt akinek tetszem külsőleg..

2022. febr. 11. 12:11
 1/5 A kérdező kommentje:

belsőleg *

vagy nem tudom mi akart lenni az utolsó mondat de kicsit hülyén hangzik

2022. febr. 11. 12:19
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Külső megfog belső megtart. De a belső is megszépitheti az ember külsejét.

Lényeg az hogy úgy csináld, ahogy neked jó. Ha neked így jó, akkor kit érdekel hogy más mit gondol.

2022. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan erről beszélek hogy "a belső is megszépitheti az ember külsejét" nekem amikor valakinek tetszik a "belsője" és megszeretem az illetőt, külsőleg is megtetszik még ha azelőtt nem is tetszett
2022. febr. 11. 12:29
 4/5 NTBS ***** válasza:
Amikor az emberben érzések jelennek meg egy másik ember iránt, és közlik vele, hogy nem kellesz, az egy rossz érzés.Ráadásul az emberek hajlamosak hasonlitgatni magukat másokhoz. Szerintem nem voltak ők buták csak nem jól reagáltak egy nehéz érzelmi, értelmi helyzetre.
2022. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt leírhatnád annak a két madárnak is... Miért nem írtad le?
2022. márc. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!