Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az,hogy amikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskarap kérdése:

Miért van az,hogy amikor a barátnőmmel írásba beszélek olyan mintha nem akarna velem beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze aztán amikor írásban beszélgetünk olyan,mintha nem akarna velem beszélgetni. De szokott írni meg minden amint felkel ír,hogy jóreggelt meg hasonlók. Élőben viszont nagyon jó,meg hívásban is. Ha van valami baja akkor nagyon ki tudja mutatni,hogy szeret,de írásban is.Szóval lehet,hogy csak én vagyok ilyen hiperérzékeny. Meg van,hogy ilyen tőszavakban válaszol,de előben meg minden fasza. Meg a barátnője is mondta nekem,hogy fél év után én vagyok az első srác akiben megbízik,mert előtte nagyon összetörték és az előző kapcsolataiban nem is volt ilyen. Meg múltkor felhívta a kocsiban a barátnője és mondta,hogy megint azzal a sráccal vagy mert olyan mosolygos kedvedben vagy(azaz velem). Viszont tényleg amikor szomorú nagyon kimutatja az érzéseit írásban is. Szóval valőszínűleg akkor én vagyok az idióta.:D mit gondoltok?

2022. febr. 19. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Írásban nem jön át a hangsúly.
2022. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimplán nem szeret írásba kommunikálni
2022. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neki a chat annyira nem pálya. Szerintem ne aggódj ezen.
2022. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, nincs probléma

beszélj vele inkább írogatás helyett

2022. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

❤️ Szoktasd át a hang-üzikre.

❤️ "szívem nem értem, elmondanád hang-üzibe",különben nem like-olom a kövi posztod!🤬

2022. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg nem szeret írni, vagy talán épp rosszkor kerested meg.
2022. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl gondolod, nem mindenki szeret írásban kommunikálni.
2022. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!