Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek az én helyembe...

Ti mit tennétek az én helyemben? 16 éves vagyok, a legjobb barátom akivel 10 éve jóban vagyunk, elárult. Elkezdett beszélgetni a barátnőmmel, vagyis a volt barátnőmmel, olyan jóba lettek, hogy a végén elhanyagolt a lány. Többi lent

Figyelt kérdés
Próbáltam megbeszélni velük mindent, annyit mondanak h nem tudnak semmirol illetve h alig beszelnek, mikozben ez nem igaz.. Multkor találkoztam haverommal, beszelgettunk meg minden es megkertem, hogy mutassa meg miket beszélget a lánnyal, de ő nem tette.. Majd kiderült, hogy titokban már járnak is, en pedig szakítottam a lannyal, es a baratommal sem beszélek már.. Más barátom már nincs is, és már nehezen is bízok meg emberekben.. Mit tegyek? Egesz nap csak stresszelek, ti mit tennétek a helyemben?

2019. júl. 13. 19:40
 1/6 anonim válasza:
Velem is történt ilyen őszintén egy igaz barát soha nem árulna el de ő el árult lehet tovább kene lépni én meg tettem van egy sokkal normálisabb barátom sokk sikert idővel minden el múlik 🙃
2019. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, a legtöbb ember ilyen. Biztos nem látott már hasznot benned, ezért keresett valaki mást. Mert igen; ha csak tudatalatt is, de haszon alapon barátkozunk.
2019. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaj, ez a legrosszabb - a rivalizálásos elárulás. Kettős a veszteséged, a barát sincs már, nagy sebet ejtett a lelkeden. De nagyon-nagyon fiatal vagy, ha ebből felgyógyulsz találsz igazi barátot, barátnőt. Fel a fejjel!
2019. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, sajnálom. Azt javaslom, hogy ne keresd őket, és csak a továbblépésre koncentrálj.
2019. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

35 éves fejjel azt mondom, egy jó barátságot se adj fel egy nő miatt...

Ha ilyen könnyen elhagyott a csaj, akkor előbb utóbb ráfaragtál volna a kis kurvicsekkel, megköszönheted a barátodnak, hogy megmentett...

Ez nem árulás... Árulás az lenne, ha pl 10 éve házasok lettetek volna, és úgy csapja le a kezedről... Itt a csaj a hibás, haverod meg csak egy szerencsétlen áldozat aki mint minden 16 éves fiú, megy a farka után...

2019. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat,barátnőt őket pedig hagyd békén.Mást nagyon nem tudsz tenni E miatt ne stresszeld magad!Nincs szükséged olyan barátra aki elárul téged.
2019. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!