Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindig csak én írok rá egyébké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak én írok rá egyébként nem keres, van értelme ennek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki hát eléggé tetszik, nagyon magas és izmos is, de nem egy nő csábász tehát megbízható. De soha de egyáltalán soha nem ő keres meg...mindig nekem kell írnom neki, de akkor viszont teljesen jól el lehet vele beszélgetni közben érdeklődik is felőlem, de nem kezdeményez semmit...persze néha pajzánkodik vagy nem is tudom hogy mondjam. De miért nekem kell mindig kezdeményezni a beszélgetést? Idegesítő hogy egyébként le sem szar, pedig azt mondta hogy tetszek neki. 17l 29f
2022. febr. 27. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme.
2022. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de egy felnőtt pasi mit kezdjen veled? Ő már valószínűleg dolgozik és saját eegzisztenciája van, míg te csak most fogsz leérettségizni.

De ha mindenképp ő életed szerelme akkor írd meg neki konkrétan.

"Béla, nekem nagyon szimpatikus vagy, szeretnék veled jobban megismerkedni. Nem csak baráti szinten.*

2022. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már megvolt ez is...annyit írt rá hogy valamikor elhív egy helyre (kajálni stb) de szerintem csak le akar koptatni...
2022. febr. 27. 14:26
 4/10 L.. István ***** válasza:
100%
És nem vontál le ebből valami következtetést esetleg?
2022. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk nem kislányokra vágyik, teljesen jogosan. Tudom, te nyilván kiqúrtul érett vagy, a korodbeliek kivétel nélkül nem azok, szóba sem jöhetnek, de úgy egyébként milyen közös témátok lehetne mondjuk? Majd hazajön a munkából fáradtan, pl komolyan meg kellene beszélni valamit a főnökével, ebben kérne tanácsot a párjától, te meg elmeséled neki, hogy milyen nehéz volt a matek tz meg hogy a Petiék kaptak egy intőt, mert cigiztek a mosdóban és a tesitanár is milyen szemét volt aznap?

Hát nagyon klassz. A pasi helyében a legelején lekoptattalak volna azonnal, hogy keresgélj szépen a saját korosztályodban, mert ők valók neked.

2022. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig csak én írok rá egyébként nem keres, van értelme ennek?"


Segítek a fordításban: nem akar tőled semmit az égvilágon.

2022. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha valamikor ezek uitán azt gondolod, hogyb le akar koptatni, én azt válaszolom, hogyb - idővel - le akar FEKTETNI.
2022. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Várj, ne írj neki. Ha nem ír akkor engedd el, ha valaki iránt érdeklődsz azt keresed. De lehetséges, hogy csak túl gyakran írsz neki. A felnőtt férfiak nem fognak fél óránként írogatni. Várj pár napot, esetleg egy hetet. Ha nem keres, engedd el
2022. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg dugna, ha felhoznad a temat, de egyebkent nem kezdene kislannyal.
2022. febr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak jofej, es szívesen beszelget veled
2022. febr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!