Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A csajom szakítani akar velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom szakítani akar velem ha nem szokok le a cigiről, ez miért akkora probléma? Nem akarok leszokni

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ne szokj le. Találsz majd magadnak másik barátnőt, akit nem zavar a cigi, ő meg talál magának más pasit, aki nem dohányzik. Nem mindig illik össze két ember. Ez van, ilyen az élet.
2022. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Ühüm. Csak hogy ez nem ilyen egyszerű. Nekem ő kell, nem más.
2022. ápr. 22. 11:28
 3/54 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. ápr. 22. 11:36
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ő kell, nem más."

Akkor leszoksz a cigiről. Ilyen egyszerű. :-)

2022. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

A cigi fontosabb vagy a lány?

Fontold meg, melyik elvesztése okozna nagyobb fájdalmat.

2022. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

"Akkor leszoksz a cigiről. Ilyen egyszerű. :-)"


Miért kéne leszoknom?? Nem előtte szívom. Akkor miért zavarja?

2022. ápr. 22. 11:47
 8/54 anonim ***** válasza:
62%
Hátha annyira kell akkor leszoksz tök mindegy mennyire nehéz, de én biztos nem tenném le a cigit, hiába zavarná a barátnőmet...akkor menjen el inkább, de ez személyes dolog...lehet ha nagyon szerelmes lennék meghoznám ezt az áldozatot de erősen kétlem :D
2022. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a kérdés.

A kérdés az, hogy a kettő közül melyik kell neked? A csaj, vagy a cigi?

Azt fogd fe, hogy nem csak te létezel ebben a történetben! A "miért" igazából lényegtelen. Őt zavarja, és kész. A párkapcsolat egyik alapszabálya egymás elfogadása. Ha ez nem megy, akkor lehet próbálkozni kompromisszumokkal, de ha ez sem megy, akkor nincs értelme erőltetni.

Nem köteles magyarázkodni, hogy valami miért lényeges neki. Vagy elfogadod, vagy nincs keresni valótok együtt.

Bár én azt mondom, hogy ilyen mentalitással egyébként sem vagy még érett egy kapcsolatra.

2022. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

", de én biztos nem tenném le a cigit, hiába zavarná a barátnőmet.."


Tudod mit, én se fogom letenni! Szakítson velem ha ennyire zavarja!

2022. ápr. 22. 11:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!