Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elfogadható ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ha egy kapcsolatban a lány az idősebb?

Figyelt kérdés

Sok haveromnál is és a neten is az megfigyelhető hogy minden kapcsolatban a fiú az idősebb. Ezek alapján gáz az ha a lány az idősebb? Itt most nem 10, 20, 25 évekre gondolok mert az más téma hanem mondjuk 17-19, vagy 18-22, ilyesmikre vagy csupán néhány hónapos korkülönbségre ami fordított esetben amúgy totál átlagos.


Azért jutott ez eszembe mert van egy barátnőm akinek bejött egy srác. Tökre jól elvoltak erre kiderült hogy a fiú 5 hónappal fiatalabb nála és emiatt egyből ejtette. Azt mondta olyan fura lenne ez neki, tisztára mintha ő lenne a nővére vagy valami és neki kéne jobban gondoskodni a srácról csak mert az fiatalabb (amúgy mindketten 18 évesek). +így lenne 5 hónap amíg barátnőm 19 a fiú meg csak 18 lenne és ez még gázabb.

Ez nekem így eddig sosem jutott eszembe. Más is érez így? Ti randiztok/randiznátok fiatalabb sráccal?



2022. ápr. 30. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőd elég nagy idióta, főleg hogy 5 hónapról van szó.
2022. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is😅
2022. ápr. 30. 17:29
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőm több, mint 10 hónappal idősebb nálam. Az exem pedig majdnem kettő évvel. Szerintem egyáltalán nem gond, ha a lány az idősebb. Persze, ha valaki annyira idióta, mint a barátnőd, akkor jobban is járt a srác, hogy nem jött neki össze.
2022. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Számomra nem elfogadható. Próbáltam, de mintha óvónéni lennék egy kisóvodás mellett. Persze ha valaki szeret anyáskodni, akkor oké, én nem vagyok anyatípus. Nem is túl szexi dolog.
2022. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Ekkora hulyeseget is reg hallottam mint amit a 4-es írtxddd

Miert kene anyaskodni, csak mert par honappal idosebb a lany? Ettol meg lehet hogy a fiu 100x komolyabb szemelyisegxd

2022. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azért nem jönnék össze nálam fiatalabb fiúval, mert még a korombeliek is nagyon éretlenek általában:D
2022. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

#6 és mi a f*szt számít, hogy általában milyenek a korodbeliek? Akivel együtt vagy, az számodra pont hogy ki kellene hogy emelkedjen az átlagból.


#4 a fiatalabb csajokkal meg az a baj, hogy szexualitás téren nehezen nyílnak meg. Meg igazából néha még az idősebbekkel is. Ez is csak tapasztalat kérdése. Van tapasztalatom olyan lánnyal, aki ilyen téren teljesen gátlástalan, és bármiről lehet vele beszélni, meg olyannal is, akivel csak lassan lehetett haladni. Rövid idő alatt tudtam mindkettőhöz alkalmazkodni. Szerintem ilyen téren nem árt, ha az ember megtanulja felvenni a másik ritmusát

2022. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7 Nyugi van, csak válaszoltam a kérdésre. Ez az én véleményem, egyébként meg nem értem miért akadtál ki egy névtelen idegen preferenciáján. Tudtommal nem írtam semmi rosszat, csak annyit, hogy mivel nagyrészt a korombeliek és a nálam fiatalabbak éretlenek, ezért nem közülük keresek párt. Ha megkóstolsz egy gyümölcsöt, és a sokadik alkalommal sem ízlik, akkor nem azt fogod kérni vacsorára, ez ilyen egyszerű.
2022. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

"Tökre jól elvoltak erre kiderült hogy a fiú 5 hónappal fiatalabb nála és emiatt egyből ejtette. Azt mondta olyan fura lenne ez neki, tisztára mintha ő lenne a nővére vagy valami és neki kéne jobban gondoskodni a srácról csak mert az fiatalabb..."


Ez tiszta f*szság a barátnőd részéről, ebbe kár belemenni is, hogy miért.

De hat ő tudja.

2022. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen, ha szerelem is van a dologban. A barátnődnek nem tetszett igazán a srác, ha ez történt.
2022. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!