Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek melyik a normálisa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a normálisabb, ha a fiú vagy a lány az idősebb a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyilván mindkettőre van példa, de melyik az elfogadottabb?
2020. nov. 30. 20:01
A kérdező szavazást indított:
fiú
lány
49 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%
Mi az hogy elfogadottabb? értelmetlen a kérdés.
2020. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Azért "jobb" fiatalabb korban, hogy ha a fiú az idősebb pár évvel, mert ők később érnek. (nem bántásból írom).

Mikor én gimibe kerültem...a fiú osztálytársaim még autó versenyzőset játszottak a padok között úgy, hogy a tolltartó volt a kormány...berregtek is hozzá.

Ez már 27 éve volt, de most is emlékszem, hogy meg voltam rökönyödve...

Ez az érettségi sáv azért idővel egybe mosódik!

És én azt sem állítom, hogy nincsenek értettebb fiúk, ahogy éretlenebb lányok is vannak.

41/N

2020. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%
Mindenféle változat van, nincs normalitás.
2020. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen lényegtelen
2020. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
95%
A lányok fiatal korban sokszor hajlamosak azért idosebb fiukkal jarni, mert az sokkal menőbb, és dicsekedni is lehet vele. Na meg egy 18 évesnek lehet mar kocsija stb.
2020. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindketten, úgy fair
2020. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elterjedtebb, hogy a fiú az idősebb, mint a lány. Egy 18 éves lány még a vele egyidős fiúkat is éretlennek tartja, nemhogy a nála fiatalabbakat. Amúgy mindkettő elfogadható.
2020. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a legjobb, ha egyidősek, de ha mindenképp választani kell, akkor inkább a fiú legyen idősebb.
2020. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is fiú inkább az idősebb. Ez amúgy egy sztereotípia szerintem és ez olyasmi, hogy a fiú vagy a lány magasabb... mindenkinek megvan erről a saját véleménye, de társadalom szinten is van, hogy a fiú legyen az idősebb, a magasabb és meg merem kockáztatni, hogy a gazdagabb is.

Persze kivételek mindig vannak, mint mindenben, nekem szüleim között 5 év van, anyukám az idősebb... De saját tapasztalat, hogy sok fiú éretlenebb középiskolában is, mint a lányok (tisztelet a kivételnek).

19L

2020. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miért de én egy velem egykorúval (18) nem tudnak osszejonni. Mind olyan gyerekes SZÁMOMRA! A barátommal 6 év van koztunk és nekem ez tokeletes :)
2020. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!