Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, volt már nálatok erősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már nálatok erősebb barátnőtök?

Figyelt kérdés
Vagy lányok, nektek gyengébb pasitok? Mennyivel voltatok erősebbek/gyengébbek? Zavart ez titeket? Meddig tartott a kapcsolat?

2022. máj. 6. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Volt már igen

Engem nem zavart meg őt se zavarta

2022. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Ez hülyeség, ilyen nincs.

130 kg vagyok a férjem 75. úgy lenyom mint a szart.

2022. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Altestben volt erősebb barátnőm. Szép izmos popsija és combja volt. Nem zavart.
2022. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekkoromtól fogva tanultam harcművészeteket és küzdősportokat, engem nőként kicsit mindig zavart, ha olyan fiú udvarolt, akit sejtésre össze tudtam volna hajtogatni...

Mindig olyanokkal jártam, akik nálam technikásabbak vagy fizikailag erősebbek voltak, mert a képességeim ellenére, legalább a párom mellett szeretném magam "gyönge nőnek" érezni. Tudom, hülyén hangzik, de így van :)

Az egyik edzőmmel jó pár éve egymásba szerettünk, azóta is együtt vagyunk, úgyhogy szerencsére ez a dolog nem jelent problémát :)

2022. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Volt már és nem zavart.
2022. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
te hülye 3-as, legalább értelmezd már a szöveget, de persze lepontozni le tudsz
2022. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt.:)
2022. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

#kedves 7-es: 4-es válaszoló vagyok:

1. ha egy állításod szerint tök cingár fickó lenyom a 130 kilód ellenére, az nem neki dicsőség, hanem neked égés, és a kérdés nem az volt, hogy szerinted ilyesmi létezik-e, hanem az, hogy kit zavar, ha egy nő az erősebb fél a kapcsolatban

2. én nem vagyok ostoba, akivel kipróbáltam, azt le is nyomtam, veled ellentétben én nem a levegőbe beszélek - na, az ostoba dolog, ezen tán el kéne gondolkodnod ;)

3. én nem pontoztalak le - egészen eddig :)

2022. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Na, már megint egy izmos kérdés... Hányan kaptak eddig privátot?
2022. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én írtam senkinek privátot
2022. máj. 6. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!