Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon ő többet érez? Mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő többet érez? Mikor alkalmas rákérdezni? Vagy hagyjam és figyeljek a jelekre?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, barátom van több mint 3 hónapja. Viszont a gond az, hogy a családom szerint bátyám legjobb haverja többet érez irántam mint csupán barátság. (Nem tud az én kapcsolatomról, ez nem olyan amit csak bejelent az ember, és nem tértünk ki erre. Tudom, hogy ő kb november óta szingli.) egyébként nagyon jóban vagyok vele, mivel 8 éves korom óta ismerem, nekem ő egy 2. Báty, egy legjobb fiú barát.

A srác 23

Amiből a családom gondolja ezt:

-átjön hozzánk ha tesóm nincs itthon

-meghív a focimeccseire

-elhív moziba (nem tesómat és engem, engem)

-rengeteget beszélünk, többet mint ő a bátyámmal



2022. máj. 13. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2022. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
És miért érdekel, hogy többet érez-e? Ha barárod van és szereted akko full mindegynek kkéne lennie, ha meg érdekődsz iránta úgy akkor meg f@szért van barátod...
2022. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg ha barátod van, akkor miért érdekel? Ha tetszel neki majd elmondja egyszer, addig felesleges ezen gondolkodni, mivel eleve nem kéne relevánsnak lennie.
2022. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert jobb előbb tisztázni mindent. Viszont ez nem az amit üzenetben megírsz a másiknak, és megbántani sem akarom.
2022. máj. 13. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamikor csak úgy mellékesen említsd meg, hogy van barátod, így ha még tetszel is neki, megérti a szitut, és nagyobb eséllyel kerülitek el a kellemetlen helyzetet.
2022. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves ötös.😊
2022. máj. 14. 10:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn jön hozzánk a srác, bátyám nem lesz itthon, de mindent elmondok neki
2022. jún. 11. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Eddig még nem mondtad el?:O

Nem kellett volna ebből nagy ügyet csinálni, elég lenne, ha csak egyszer megemlítenéd, pl. "holnap nem érek rá, a barátommal megyünk moziba", innen leesik neki a dolog, és ha bővebben akar róla beszélni, akkor úgyis felhozza majd, ha pedig nem is érdekled őt úgy, akkor legalább nem csinálsz magadból hülyét azzal, hogy nagy ügyet csinálsz az egészből. De ha te ennek egy külön alkalmat szeretnél szánni, akkor az a te dolgod.

2022. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A megemlítés lesz végül. Egyszerűbb úgy, csak képes vagyok túlreagálni a dolgokat.
2022. jún. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!