Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan csajjal összejönni aki nem találja alkalmasnak magát komoly kapcsolatr? De mind a ketten nagyon kedveljük a másikat, és több is van köztünk mint egyszerű barátság.

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,a szigorú önkritika,vagy bármi ami miatt alkalmatlannak tartjuk magunkat egy adott dologra nem feltétlen tükrözi a valóságot. Erről úgy bizonyosodhatsz meg ha összejösztök.
2017. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erre nem lehet anélkül válaszolni, hogy ne ismernénk az illetőt, és ez tök szubjektív. Lehet, hogy én azt mondanám, hogy nem alkalmas, lehet, hogy te azt, hogy igen. Mindenesetre ha össze akarsz vele jönni, szerintem ne ez tántorítson el. Ha összejönne veled akkor őt se ez fogja.
2017. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alapján simán össze lehet jönni. Abban a pillanatban hogy közelebb kerülnétek rájönnétek, hogy menne.

Te úgy érzed neked is menne? Hány évesek vagytok?

Van az a mondás, hogy sose várj a megfelelő pillanatra mert nem létezik, olyan hogy teljes mértékben készen áll vki valamire, a pillanatban kell cselekedni! :)

2017. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ugy érzem hogy nekem menne, és mind a ketten 18 évesek vagyunk
2017. jún. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!