Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem alkalmasak a körülmények...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alkalmasak a körülmények hogy felvállaljuk a kapcsolatunk, de nem szeretnék már titkolózni mi legyen?

Figyelt kérdés
A sztori lényege hogy fél éve ismerek egy fiút. Nagyon megszerettem, imádok vele lenni, ha tehetném minden percem vele toltenem. Nem arrol van szo hogy szegyenlem. 2 honapja nagyjabol egyutt vagyunk de ugy titokban, szoval senko nem tudja, de miattam. En kertem ra. Ugyanis ez a fiu a legjobb baratnomnek tetszik, illetve regebben egy masik baratnommel kavargattak, de dsemmi komoly. Es felek hogy ezzel piszkalnanak, megszolnak stb. De kozben meg nagyon nagyon elmelyult a kapcsolatom ezzel a fiuval. Sosem volt meg ilyen velem. Es nem akarom hogy ezen muljon de kozben ettol a reszetol nagyon felek. Szerintetek mi legyen? Ha ez szamit en 16, a fiu 17 eves :)

2016. jan. 11. 17:09
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia.

Én nem vagyok ezeknek a titkos kapcsolatoknak a híve. Nyugodtan vállaljátok fel egymást. Ha a barátnőid megsértődnek akkor nem is igazi barátnők. Nem kell mások véleményével foglalkozni mert akkor sose leszel boldog. Ne titkolózzatok. Hosszú távon megunja a srác is ezt a helyzetet. Vállaljátok fel a kapcsolatot. Mindig lesz olyan akinek nem fog tetszeni a helyzet. De ne mások véleményére adj.

Remélem tudta segíteni. :)

2016. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit más a sztorim, de nekem utólag derült ki, hogy a barátnőim is ágyba vinnék a barátomat :D

Anno a barátomat egy koncerten ismertem meg, barátnőmmel voltunk ott ketten. Akkoriban a barátnőm szingli volt, és meg jegyben voltam valakivel. A jelenlegi barátom rám hajtott, aztán úgy alakult az este vége, hogy barátnőmmel sétált haza (ők laktak egy irányba, én hamarabb másfelé kanyarodtam a hazaút miatt).

Majd egy év után nekem vége lett a kapcsolatomnak, és összejöttem a jelenlegi barátommal. Ne tudd meg barátnőmtől mennyit hallgattam, hogy mennyit flörtöltek hazafelé és milyen jót beszélgettek és bla bla...kit érdekel? Velem van, engem választott még így is!! Hogy "várnia" kellett rám, mikor barátnőm meg azonnali "préda" lehetett volna...

Azóta egy másik barátnőmről is kiderülget, hogy nagyon nagyon kedveli a barátomat :D szóval asszem mázlista vagyok, mert a barátom engem szeret :)


Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne félj, büszkén vállald fel hogy veled van, téged választott. A barátnők csak pukkadjanak meg az irigységtől, hagy mondjanak amit akarnak, te meg szépen húzd ki magad és légy büszke magatokra!:)


26/N (30/F)

2016. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En 6 honapig titkoltam a baratomat mindenki elott szulok, baratok csak egy ket ember tudta h egyaltalan jarok vkivel. En nem akartam elsietni a dolgot epp ezert vartunk meg nem akartam nagy dobbra verni a dolgot meg azert eleg romantikus tudott lenni a titkolozas. En megakartam tartani ezt a dolgot egy kicsit csak magunknak es mikor elmondtuk a szuleim nem hittek el h nem vettek eszre a baratnoim kisse behisztiztek h nekik miert nem mondtam el de oket is inkabb erdekeltek a reszletek mint h besertodjenek szoval ha igaz barataid akk megfogjak erteni es orulni fognak veled egyutt ha meg nem akk nem eri meg h miattuk szomorkodj :)

17L

2017. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!