Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire zavar az, ha a párod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar az, ha a párod havonta kétszer-háromszor, néha többször részegre issza magát?

Figyelt kérdés
15-16 évesekre gondoltam elsősorban. Ti mit tennétek? Hogyan szoktatnátok le a piáról?

2022. máj. 22. 06:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán tetszene...
2022. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Eléggé. 1-2 alkalommal el lehet nézni, mert így tanulja meg az ember, hogy hol a határ. De rendszert csinálni belőle egyenes út az alkoholizmushoz.

A kora nem mentség. 16 évesen is lehet ésszel inni. Nekem sikerült. Tudtam, hogy max 1 cider és egy pohár bor.

A párom leszoktatása nem az ém dolgom. Nem az anyja vagyok és nem nevelni akarom, hanem egyenrangú partner lenni.

Ha ő nem tudja felismerni, hogy mi az egészséges határ és miért fontos a mértéktartás nem hiszem, hogy sok dolgunk van egymással. Pláne úgy, hogy most van abban a korszakban, hogy neki senki ne mondja meg mi a jó. Nincs kedvem veszekedni. Élje ki magát ilyen téren és majd ha megérett fejben egy kapcsolatra keressen mást.

2022. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne parom
2022. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Engem zavarna, és el is mondom, hogy miért.

A gond nem az alkalmak mennyiségével van, mert havi 2-3 alkalom abszolút nem sok és nem is a piával, mert alapvetően az sem baj, ha valaki így szeretne szórakozni. A probléma azzal van, ha minden alkalommal full részegre issza magát, ráadásul ennyire korán kezdi el élni ezt az életstílust.

2022. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok addiktológus, hogy leszoktassam. Egyszer-kétszer szóvá tenném, és ha nem változik, szakítanék.
2022. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után szakítanék, ha nem hagyna fel ezzel.
2022. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne ilyen párom. Évi néhány alkalommal belefér a részegség (pl.: szilveszteri buli) de havi szinten nem kéne olyan aki csak részegen tudja jól érezni magát. Az hogy valaki iszik, az nem baj, de a rendszeres részegeskedés nekem elfogadhatatlan.
2022. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Uhh, engem ez nagyon zavarna. Össze se jönnék vele, ha nem változtatna ezen.:/
2022. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró tényező
2022. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a 4-eske írta meg a helyeset ! Gratula ;-)
2022. máj. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!