Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ismertétek meg az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismertétek meg az első embert, akivel kicsit is komolyabb volt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Habár nem mindenkinek történik meg tinikorában, de érdekelne a story kezdete.

Mennyi ideig tartott?

Hány évesek voltatok?



2022. máj. 31. 21:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Együtt utaztunk egy vonaton és mivel hasonló korúak voltunk, beszélgetni kezdtünk. Én 18 voltam, ő 16. 2 évig működött rendesen.
2022. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én majdnem 19 voltam, ő 23 (azt hiszem), Tinderen ismertük meg egymást. 3,5 évig voltunk együtt.
2022. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első embert, akibe szerelmes voltam, barátokon keresztül. elkezdtünk neten beszélgetni, aztán kb fél évig próbáltunk találkozni, de elkerültük egymást, de a végén egy nyárnyitó bulin csak sikerült, és rögtön egymásra hangolódtunk. Azóta sajnos vége lett, és az élet is másfele sodort minket, de még mindig sokat gondolok rá.
2022. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!