Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt és eddig minden szuper. Egy dolog van csak, ami aggaszt, erre keresnék megoldást. Ő nagyon mélyről küzdötte fel magát és bár a depressziója eltűnt, mégis vannak néha olyan gondolatai, hogy ő biztosan nem érdemel meg engem.

Továbbá nagyon nem szeretne elveszíteni, de a múlt csalódásai miatt még mindig van benne egy bizonyos védekezési reflex, hogyha esetleg elhagynám és ez néha furán jön ki.

Szerintetek én mit tudnék tenni annak érdekében, hogy ezek a gondok megoldódjanak?

17 éves, én 19 vagyok



2022. jún. 1. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idővel talán jobban megbízik majd benned...mármint ha nem csinálsz f..ágot, tudod hogy lelkileg labilis és sérülékeny, és ezzel nem élsz vissza (ha nem ad rá okot), akkor valószínűleg helyre jön ez a dolog.
2022. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos nagyon hasonló helyzetben vagyok, én próbálok türelmes lenni, és vele megértetni, hogy csakis ö a szerelmem és mindig is az lesz.


Volt hogy nagyon eltúlozta, és már nrm bírtam a helyzetet eltürni, mert már nagyon fájdalmas dolgokat mondott. De utána szerencsére mindig megbeszéltük.


Szerintem idöbe telik, sokáig eltart, föleg az, amikor tényleg majdnem 99 százalékig el tünik.

2022. jún. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!