Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan segíthetnék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Régebben ő átesett egy depressziós hullámvölgyön, de azóta semmi gond nem volt, egészen az érkezésemig. Nagyon szerelmes és nagyon jó minden, mégis egyre gyakrabban törnek elő belőle negatív gondolatok. Nem öngyilkosság, csak ilyeneken sírja el magát, hogy ő biztos nem elég jó hozzám, valami nem oké vele, idegesítő, nem jó barátnő és hasonlók. Mindig próbálom nyugtatni, de általában ezek akkor törnek rá, mikor nem vagyok mellette.

Most kéne a legboldogabbnak lennie, de mégsem az mindig.

Szerintetek mit tehetnék, hogy jobb legyen neki? Van megoldás ezekre a gondokra, amit én is meg tudok csinálni?



2022. jún. 6. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves, én 19 vagyok.
2022. jún. 6. 23:56
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Az onbizalmat kell novelnie: sportoljon. Futas. Kuzdosport.

Legyenek baratai

Legyenek sikerelmenyei ezek kapcsan.

2022. jún. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pontosan ugyanez volt, mint a barátnődnél. Nekem az segített, hogy a barátom mindig biztosított róla, hogy szeret, velem marad és ne gondoljak hülyeségeket, mert neki tökéletes vagyok. Ilyenkor megnyugodtam egy ideig, de aztán kezdődött megint, a végére szerintem szegénykémet idegesítettem ezzel. Szerintem a barátnődnél is azért van ez, mert mikor nem vagy vele elkezd agyalni mindenen, és eszébe jutnak azok a dolgok, amik miatt depis volt, és ezt társítja a kapcsolatotokkal, és ilyenkor lehet, hogy fél, hogy elveszít téged, és egyedül lesz, megint depressziós lesz és ilyenek. Nálam legalábbis ez volt.

Végérvényesen egyébként idővel lehet megoldani, és azzal, ha mindig mellette vagy, mikor ez jön elő benne. Én is most már ritkábban érzem így magam, és sokat fejlődtem. Remélem a barátnőd is helyre jön, kitartást mindkettőtöknek!

2022. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ne próbálj meg segíteni, csak rontani fogsz a helyzeten. Egyszerűen csak legyél ott neki ha rosszul érzi magát.
2022. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Szakember kell, nem az internet népe. Pszichológus.
2022. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!