Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, velem nagyon kedves és megértő, jól megvagyunk. Viszont a suliban eléggé problémásan viselkedik, 3 éve cigizik, hétvégenként hulla részegre issza magát. A jegyei borzalmasak, esélytelen, hogy bárhova felvegyék (abban sem vagyok biztos, hogy le fog érettségizni). A családi háttere nulla, ezért nem nagyon foglalkozik vele senki. Én viszont nagyon szeretnék segíteni neki. Hogyan tudnék hatni rá?
2016. jan. 27. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De kedves vagy!

Mondd el neki h te nagyon szereted és csak jót akarsz neki ezért fogadja meg a tanácsod: ezzel a viselkedèsével nem oldódnak majd meg a gondjai. Biztosan egy szebb jövőt szeretne. De így nem fog sikerülni. Mondd el h te mindenben támogatni fogod. A leszokásban az idő jó felhasználásában... csak kezdjen el változni. Ha maga miatt nem akkor legalább érted

2016. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! Meg próbálkozom vele ;)
2016. jan. 27. 20:18
 3/10 anonim válasza:
100%

Szerintem is tök jó, hogy segíteni akarsz neki ;)

Viszont egyet kell, hogy értsek az elsővel, ha nem hallgat rád sajnos nem tudsz többet tenni érte.

2016. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szep dolog,de lesz belőle valaki ne aggódj
2016. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
22%
Már megbocsáss, de mi az, hogy egy lány hétvégente részegre issza magát??? Meg, hogy cigizik!? Szerintem hagyd ott ez nem egy nőhöz illő viselkedés.
2016. jan. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves, hogy segiteni akarsz neki.

Mondd meg neki ez nem vezet sehova, te barmiben tamogatni fogog es segited, de akarnia kell, hogy jobb jovoje lehessen.

Bocsi az ekezetekert.

2016. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 7. 08:26
 8/10 Scav ***** válasza:
Valahogy meg kéne oldani, hogy suli után együtt tanuljatok.
2016. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fruzs33 ***** válasza:
Lógj sokat a csajon,hogy ne legyen ideje ilyenekre.
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkit felpontoztam! :)
2016. febr. 24. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!