Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Depressziós, hogyan segíthetné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Amikor vele vagyok látszik rajta hogy olyan boldog. De amikor csak facen tudunk beszélni több ideig akkor olyan depressziósan viselkedik folyton, mondta is hogy amikor nem vagyok mellette akkor nagyon magába fordul. Sok minden történt a múltban ami miatt ilyen (meghalt egy közeli rokona, most egy barátja, az exe nagyon gonosz volt vele és alapból nagyon szeretethiányos)

Hogyan tudnék neki segíteni? Azt szeretném ha végre tényleg boldog lenne, de most egy ideig még nem tudunk találkozni.



2016. aug. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh, sajnálom szegény csávót. :( Beszélgess vele Skypeon, ha nem tudsz vele találkozni.
2016. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adj neki egy kis időt,ezeket nem könnyű feldolgozni neki .Csak azt tudom javasolni hogy próbálj minél több időt tölteni vele hogy ne forduljon magába,ha esetleg nem tudtok találkozni akkor ,beszéljetek skype-on,vagy néha hívd fel telefonon :)

Tudom milyen az mikor a legjobban szükségünk lenne valakire ,akkor vagyunk leginkább egyedül..

Ne hagyd hogy egy percig is szomorkodjon :) hajrá :D

2016. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pszichológus. ezért találták ki őket.
2016. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!