Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet esélye egy mackósabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye egy mackósabb testalkatú fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy egy mackósabb, erősebb, (nem a full tulsúlyosra gondolok) testalkatú fiúnak lenne esélye egy átlagos/jó alakkal rendelkező lánynál? Az a helyzet hogy lenne egy lány akire rászeretnék írni mert nagyon aranyos meg minden és szeretném megismerni. Csak hát engem az isten ilyen mackósabb testalkattal áldott meg. Szóval teljesen tanácstalan vagyok. A mackósabb testalkatom miatt előjön néha néha egy kis önbizalom hiány is ezért is tettem fel most itt ezt a kérdést. Magamra és a környezetemre is full igényes vagyok tehát nem ilyen elhanyagolt kinézetű stb stb (tehát adok magamra). Csak hát ilyen mackós. A válaszokat nagyon szépen köszönöm. További szép napot!

2022. jún. 9. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lánytól is függ. Van akit csak a személyiség érdekel vagy kifejezetten a mackós fiúkra bukik
2022. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet!

Van, akit kifejezetten pont ez a testalkat vonz, és van olyan is, amikor az ember annyira megkedvel valakit, hogy az olyan dolgokat kezdi el benne igazán szeretni, amit az illető magán akár "hibának" gondolhat. Ha megvan az alapvető szimpátia, akkor utána ez az érzés csak fokozódni fog. Én is úgy voltam vele, hogy sokkal vonzóbbnak találtam a párom külsejét 1-2 hónap ismeretség után (elsőre is tetszett már pedig) mint az első randinkon. Egyszerűen csak beleszerettem a személyiségébe, és utána kezdem el őt nagyon vonzónak látni.

2022. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Van aki, kifejezetten szereti ha egy férfi férfiasan is néz ki. És nem csak csont és bőr, mint a mai fiúk többsége...
2022. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá.:)
2022. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha te mackós vagy, akkor miért gizda csajt akarsz?
2022. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Siman van :) én is vékony, szép alakú lány vagyok, a barátom meg egy kis maci :D rajta bőven van túlsúly mégis imadom, és miota vele osszejottem kifejezetten tetszik a macis alkat. Szoval nem ettol fugg a dolog, siman lehet eselyed a lanynal, probald meg nyugodtan :)

Szurkolok neked!

2022. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huh, hogy teljesen őszinte legyek. 16 vagyok, sajnos nagyon vékony, az alakom mégis jó. (,,van is mit rajtam fogni” mielőtt valaki ezen akadna fent) De nem ez alapján választok párt.


Nyilván ezt is figyeli az ember, de nekem ugyanúgy vonzó tud lenni egy eléggé vékony srác (pl. a legutóbbi kiszemeltem, aki egyébként edz, szerintem hamarosan igen izmos lesz) de erősebb testalkattal rendelkező fiúkkal is szemezgettem már, akik utána lefogytak.


Ha valakit szeretsz, ne a külsője fogjon meg, az változik. Szeress bele a lelkébe és a szemébe. Ez ami örök. :)


Úgyhogy szerintem, ha a lány nem egy seggfej, simán van nála esélyed.


(Mégegyszer megjegyezném: 16/L)

2022. jún. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

"16 vagyok, sajnos nagyon vékony."

A sajnost azt szerintem hagyd el. Vékonyan csinosak vagytok, és gyönyörűek. Tartsd is meg. Nehogy úgy járj mint a nők zöme, hogy dupla életkor, dupla súly. Tehát. 20 évesen 50 kiló, 40 évesen 100. 😥😭😱


Nade. Szólok ám hozzád is kedves kis kérdező. :

Semmit se aggódj. Nem tudhatod, kinek mi az esete. Az, hogy az a lány vékony, ez még nem jelenti azt, hogy a vékony fiúkhoz vonzódik.

Mindenképpen meg kell próbálni, aztán kiderül.

Hs ez nem jön be, majd bejön a másik. Az embert tengernyi csalódás éri, mire megérkezik az igazi.

És még az sem biztos, hisz látod milyen sok a válás manapság.

2022. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!