Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen lánnyal tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal tudnátok élvezni párkapcsolatot( első sorban fiúkhoz szól)?

Figyelt kérdés
Ha egyik se írd meg válaszként!

2022. jún. 11. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Nincs ( igazán) saját akarata, engem követ, hozzám alkalmazkodik
Saját akarata van
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
1-es lány jöhet!
2022. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a második.:)
2022. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
79%

Bocs de WTF? Most azt akartad megfogalmazni, hogy submisszív vagy domináns személyiség-e? Csak mert az érdekérvényesítés képességének / szükségességének szintje és a szabad akarat totális hiánya nem ugyanaz. :D


Az egyes opció nyilván qrva creepy, neki nem párkapcsolat hanem pszichológus meg néhány barát kell.

2022. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nincs hogy egyezik az akaratunk?

Ha nagyon eltérő a gondolkodásunk és a célunk akkor nem fog működni a kapcsolat. De nem kell engem követni. (Bár nem értem hogy hogy követ.)

2022. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocs

Elég furán fogalmaztam meg a kérdést.

2022. jún. 11. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Tehát most az a kérdés, hogy a fiúk többsége mennyire hajlamos kihasználni az agyatlan lányokat, vagy hogy normálisan társként kezelik a lányt?
2022. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hasonló
2022. jún. 11. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Én olyan lányt szeretnék akinek saját akarata van és saját akaratából, alkalmazkodik hozzám. És természetesen én is hozzá. De ehhez az kell, hogy hasonló céljaink és érdeklődési körünk legyen. Mert egy teljesen más emberhez nem akarok alkalmazkodni és ezt senkitől nem is várom el.

Az olyan lányok, akiknek nincsen saját akaratuk, pedig egyáltalán nem jönnek be.

2022. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 October15 ***** válasza:
0%
8.: Ugyan már, tök vicces lenne ha mondjuk egy kígyóktól fóbiásan félő csaj esne belém... :D Vagy legalábbis a pszichológusa hülyére keresné magát az első room tour / netflix and chill után.
2022. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a két szélső érték. Egy normális kapcsolatban mindenki enged néha, és akaratérvényesít néha. Az együtt élés mindig kompromisszumos mindkét félnek - nem hiszem, hogy létezik tökéletes összhang.
2022. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!