Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz ha nem csókolóztam 16 évesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem csókolóztam 16 évesen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok (ha számít) és tényleg nem azért hogy fènyezzem magam de nem vagyok egy csúnyaság sőt...egyfolytában dicsérnek a suliban is hogy milyen szép vagyok, meg kérdezik hogy hogy nem csókolóztam még. Én meg erre sose tudok választ adni mert magam sem tudom

2022. jún. 16. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mindennek eljön a maga ideje. Nem kell siettetni, ha meg olyannal csókolózol aki nem tetszik, kényszerből, akkor rossz élmény lesz.
2022. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!
2022. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok, és én se csókolóztak még. Nem gáz egyáltalán amúgy, majd eljön az ideje :)
2022. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is gáz!
2022. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz!
2022. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

❤️ A minap egy (16L) lánnyal beszéltem, CSÓK előtt - és azt mondta, hogy már nagyon akarja - és most rá fog térni a dologra !

- Hogy majd rá veszi az egyik barátját, aki már nagyon az ágyba akarta vinni a lányt o.O

- A LÁNY végül megkapta első csókját a sráctól ! Majd a 6. perctől elkezdet harapni a srác ! A lánynak ez nem tetszett és abba akarta hagyni. Ez meg a srácnak nem tetszett. A srác erőszakoskodott, meg akarta ütni - a lány kivédte és összekarmolta o_O

💔 ...és ennyi a sztory...

❌ ÉLETE ELSŐ CSÓKJÁT ELB****A :)

❌ MERT elsiettette :D

2022. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Nekem 16 évesen volt, semmi gond sincs azzal :)
2022. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, és még mindig nem csókolóztam, szóval nem vagy egyedül.
2022. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 franciasrac ***** válasza:
100%

Én is 16 éves vagyok, nem vagyok csúnya, de sosem volt olyan alkalmam olyan közel kapcsolatban lenni egy lánnyal hogy csókolózzunk és hát azt mondanám csak türelmesnek kell lenni :)

16 évesen még fiatalok vagyunk tudod, az életünk legnagyobb része van még hátra, ezért nem kell sietni

2022. jún. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ ki szerint. A menő tizenévesek körében biztosan az. Ên elmúltam húsz és én sem tapasztaltam még meg, hogy milyen lehet ez.
2022. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!