Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

6 éve ismerem a srácot, és az utolsó 1 évben kezdtünk el többet érezni. 3 hónapot randiztunk, aztán összejöttünk 1 hónapja.

Amíg volt suli mindig tudtunk találkozni és minden jól ment, de nyáron nekem rengeteg más dolgom lett (munka, családi nyaralás, barátok stb).

Úgy érzem, a kapcsolatunk egy plusz teher, amire időt kell fordítani, és hozzájárul az is, hogy én még szeretném kiélvezni az életet( bulizni, szabályokat szegni, szabad lenni stb) de visszatartó erő, hogy van barátom.

Azt érzem nem állok készen arra hogy ragaszkodjak valakihez, de mégis fájna, ha elveszíteném őt, mert lelkileg meg nagyon egymásra találtunk.

És ami még fura, hogy még nem csókolt meg és nem történt még semmi köztünk, emiatt kicsit azt érzem mintha nem lenne meg a szexuális vonzalom.

A fiú 18 éves én meg 19.



2022. júl. 1. 10:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A fő problémám, hogy nem érzem hogy köztünk működne a szexuális kémia.
2022. júl. 5. 13:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Tehát semmi sem.

Ne pazarold az idejét.

2022. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De szívem, akkor eleve minek jöttél össze vele? Ezt az elején is lehet érezni.
2022. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Naivan azt hittem, ez kialakul idovel, mert egy ideig alakult is, csak megallt most egy szinten ahol erzem tovabb nem tud menni a dolog.
2022. júl. 5. 15:33
 15/15 anonim ***** válasza:
#11 Lehet fura lesz a tippem, de ha ő nem kezdeményez csókot, akkor tedd meg te. Pár csóktól senkinek semmi baja nem lesz, de ha ezután sem érzel semmit, akkor valószínüleg érdemes szakítani.
2022. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!