Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, ha bánt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha bánt, hogy online van, de nem válaszol az üzenetemre?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy az esti telefonbeszélgetés után eszembe jutott még valami vagy küldtem neki mémet, de nem reagált rá semmit. Kijelzi, hogy online van, az üzenetet azonnal kézbesíti neki, de este már nem nyitja meg... Most is egy órája írtam neki, és 10 perce volt utoljára elérhető. Nem vagyok neki elég fontos vagy túlreagálom? 17L
2022. júl. 13. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kell magánélet. Online is. Én sem szoktam mindenkinek rögtön válaszolni, mert nem mindig akarok más emberekre koncentrálni. Van, hogy csak filmet akarok nézni és nem akarom, hogy más megzavarjon. Nem kell állandóan kommunikálni. Kell az énidő mindenkinek.
2022. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ideje ilyen vagyok. Van mikor nem visz rá a lélek hogy válaszoljak bárkinek is. Később szoktam, mikor újra van kedvem beszélgetni.


Amíg megnézi, válaszol addig nincs baj. Én se azért csinálom mert nem érdekelnek az emberek. Ha így lenne, rá kéne magam venni hogy elolvassam és válaszoljak.

2022. júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy bánt, de ennek ezer oka lehet, kezdve a messenger hibájától egészen odáig, hogy neki is van magánélete, amit (talán pont miattad) este szeretne rendezni.
2022. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Túlreagálod. Online megvan a lehetőség erre. Ha annyira zavar beszéljetek személyesen.
2022. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Túlreagálod. Engem például rettentően zavar, ha a barátnőm egész nap rajtam lóg. És lehet, hogy te is kicsit sokat akarsz a barátoddal beszélni, és ezért csinálja ezt. Egyébként meg, arra, hogy küldtél neki egy mémet, mit kellene reagálni?
2022. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában estére szeretik az “énidőt” hagyni, mivel akkor egyedül lehetnek és pihenhetnek, filmnézés, olvasás stb. Rengeteg oka lehet arra, hogy nem válaszol, nemcsak az ignorálás. Ráadásul pont azelőtt telefonáltatok. Ne aggódj :)
2022. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!