Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az milyen?ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen?ha leépítés miatt elkülüldtek a munkahelyemről pár hónapja és egy ideig kaptam munkanélkülisegélyt, most már nem kapom és a párom állandóan az eltartásról beszél..Csak akkor szeret ha munkahelyem lenne? Ez milyen már?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk ,albérletben élünk több éve

Ő is volt már ilyen helyzetben csak ő önszántából mondott fel akkor én őt segítettem és nem dobom a szemére ezeket

Sajnos nehéz munkát találni

És van olyan hogy az ételt is feldobja a szememre, meg haza küldene a szüleimhez

A kapcsink nem volt olyan fényes amikor dolgozam sem utóbb amikor dolgoztam rájöttem hogy azért dolgozzak csak hogy az albértlet felét fizesem , azért mert ő nem kezel engem nőként. Ja és nem vetetek meg ezt azt nem vagyok olyan, egyrészt örültem hogy elküldtek elküldtek mert volt olyan h sírva mentem dolgozni mert nem vesz semibe semmit nem akar tervezni az életben , volt olyan h a munkahelyen beképzeltem h nevetnek a hátam mögött anyira semminek érzem magam mellette,én vagyok a hülye mert szeretem, pedig mostis szekál a munkával de egyszerűen félek munkába állni, nemtudok lelkileg felkészülni annyira kikészitet és semmibe vesz, de lehet hogy inkább vissza koltozok..



2022. júl. 17. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Miért szeretsz egy lelkileg bántalmazó kapcsolatban élni? Több szakításra alapos okot adó dolgot is írtál...


29/F

2022. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözz vissza a szüleidhez és tarts kilométeres távolságot attól az embertől.
2022. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzőkkel.
2022. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Azonnal hagyd el, nem szeret téged!
2022. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

😑annyira szomorú vagyok most is, megjött a munkàbol kitàlaltam neki szépen várom aztán utàna edz ithon aztán lefekszik és hàtat forditt nekem mert töltőn telefonozik..aztàn hogy ő oda jön mégis csak egy kis ölelésre és ennyi..annyira rosz érzés mintha csak egy lakótárs lennék

Inkább most fel is keltem az ágyból.neki csak a szerelem az hogy legyen munka helyem akkor szeretne elvileg ezek szerint, de csak azért hogy ne legyek itthon, kitudja mit csinál a hàtam mögött. Meg amikor dolgoztam akkor is ugyan ez volt nem kezel nőként..

2022. júl. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!