Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítani akarok a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a barátommal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje úgy érzem szakítani akarok… Már nem érzem magam jól a kapcsolatba. Meg már más iránt kezdtem el érdeklődni…

Amúgy 4 éves kapcsolatról van szó.

A srác ugyanolyan cuki, rendes, törődő mint az elején… Csak én már nem akarok tovább vele maradni…

Szeretem, de barátként…

Eddig féltem megmondani neki mert nem akartam megbántani, de amikor készen álltam akkor meg kaptam tőle egy nem olcsó ajándékot… Meglepett. S nem akartam elrontani a pillanatot.

Mit tehetnék? Szerintetek maradjak vele? hátha még tudok érezni iránta többet egy idő után?

Vagy hagyjam el? De így meg nagyon kellemetlen lenne nekem, hogy költött rám most nem rég…


Nagyon tanácstalan vagyok, már egy teljesen más pasiról fantáziálok…másra gondolok a nap 24 órájába…

A barátomat meg egyáltalán nem kívánom már.:/ csak van, hogy muszájból megyek bele néha a “dolgokba”.



Volt már valaki hasonlóképp?

Mit tehetnék?


2022. júl. 26. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szakíts vele, nyilván mást nem lehet ha egyszerűen meguntad, ezt előbb utóbb észre veszi neki sem lesz jó. De most mondom padlóra fog nagyon kerülni.

[Én ezért nem értem a nőket, de szerintem ti magatokat sem, mert nektek semmi nem jó. Mindent meguntok, lehet jó lesz 1 hónapra 1évre 5re 10re de ti a legjobbat is megutáljátok hiába szeretnek titeket. És akkor képesek vagytok eldobni valakit akivel minden jó volt, mert hiányzik a veszély, az izgalom, vagy azt várjátok jobb lesz, szebb, erősebb, gazdagabb, viccesebb, izgalmasabb, de elárulom senki se lesz tökéletes. Aztán mikor megöregszetek kerestek egy igazi lúzert, aki tényleg megalázkodik nektek, lemegy kutyába, és akkor talán megállapodtok, de cserébe a lelket is kiölitek abból az emberből.]

2022. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Add vissza a nem olcsó ajándékot, és úgy szakíts.

Ja hogy a drága ajándék is kéne, de a lapát is a srác alá, meg az izgalmas új farok a lukadba? Hát az úgy kicsit necces.

2022. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Köszönjük 1-es, senki se volt kíváncsi ahogy elhordod a nőket.


A kérdésre válaszolva, előfordul hogy elmúlnak az érzelmek. Nem ajánlom hogy sokáig húzd mert neked se jó, hogy másra gondolsz miközben van barátod. Őt meg hitegeted hogy minden rendben. Fájni fog neki, de ez várható. Minél hamarabb vége lesz, annál gyorsabban tudtok mindketten túllépni.

2022. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Hány évesek vagytok, kérdező?
2022. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, 15 évesen (vagy korábban) nem életed szerelmét fogod megtalálni. A jellem fejlődik, változik, és ezzel együtt az igények is, a motivációk is. Akivel 15 évesen egy húron pendültél, 20 évesen más nagy eltérhetsz tőle jellemben.


Ez egy teljesen természetes folyamat ebben a korban. Ha nem akarod magad lekötni oktalanul, akkor lépj!

2022. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

#3 én nem szeretek elhordani senkit, de a tényeket nem árt közölni, leírhatom azt is hogy az ég kék, a fű meg zöld.

Persze a kivételeknek a legnagyobb tisztelet mindig.

2022. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt eröltetni, legalábbis az alapján, ahogy leírtad.
2022. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!