Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha az ex barátnőme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az ex barátnőmet nem tudom még elfelejteni?

Figyelt kérdés

Szóval ez most egy nagyon bonyolult helyzet, de megpróbálom érthetően átadni. 2019.01-2020.01 ekkor voltam kapcsolatban az ex barátnőmmel. Normális esetben ugye 2 és fél év elég kellene legyen ahoz, hogy elfelejtsem (kiszeressek belőle, nem szó szerint elfelejteni). Időközben rá majdnem másfél évre, hogy szakítottunk exemmel, összejöttem jelenlegi barátnőmmel. 2021.05-jelenleg is tart. De az a helyzet, hogy jelenlegi párommal nagyon boldogok vagyunk, aktívan töltjük az időt, egy hullámhosszon perdülünk, minden megvan benne amire vágyok stb… De nem tudom elfelejteni az exemet. Még mindig itt van bennem a hiányérzete, még mindig érzek valamit iránta. Nem vagyok Stalker. Ahogy elvitte a cuccait tőlem azóta nem beszéltünk, nem irogattam neki, nem zaklattam, nem hivogattam, de még más közös ismerősünkkel se beszéltem róla, inkább magamban győztem le a szakitás utáni hónapokat, minthogy a fülébe jusson valami, mert a büszkeségem fontosabb. Na most, pénteken (2022.07.29) lesz egy koncert amire a jelenlegi barátnőmmel megyünk és valószínűsíthetően az exem is ott lesz mivel, ha jól emlékszem ez a kedvenc előadója és nagyon közel lakik az eseményhez. A kérdésem az, hogy próbáljak-e olyan jeleket adni neki (ha látom) amiből talán észrevesz valamit, hátha történik benne is valami. Gondolok itt olyan jelre, hogy néha ránézek és ha ő is rám akkor megpróbálok gesztusokkal kommunikálni (mosoly, kacsintás, stb…). Nem fogom betegesen bámulni, mint egy pszichopata. Szerintetek ez jó ötlet?


Esetleg, ha van valami ötletetek jel adásra, szivesen fogadom.


Trollok OFF


Köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 26. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Probáld meg! ;)
Inkább hagyd! :(
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a jelenlegi barátnőd...
2022. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szóval te a barátnőddel mész és az exedre akarsz kacsintgatni?

"hátha történik benne is valami" - Minek kéne történnie? Nem értelek teljesen.:/

2022. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Remélhetőleg ő is a barátjával lesz ott. Úgyhogy felesleges bármit küldözgetni. Plusz van barátnőd, nem?
2022. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exedra akarsz kacsintgatni akkor inkabb szakits a mostani baratnoddel. Ennyi emberseget es tiszteletet mindenki megerdemel.
2022. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd az exed és a jelenlegi barátnőd is. Jobb lesz mindenkinek. Valamint kezdj akkor kapcsolatot, ha rendezted a dolgokat magadban, addig lehetőleg csak magadat bántsd.
2022. júl. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szakíts a jelenlegi barátnőddel, ebben a szituációban ő jár a legrosszabbul és máskor csak akkor gyere össze valakivel, ha az előzőt elfelejtetted.
2022. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!