Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy féltékeny vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Én nekem ez az első kapcsolatom a barátomnak viszont előttem volt már kettő barátnője. Az egyikkel nem volt semmi viszont a másikkal már igen.

Megujjazta (a barátomnak az volt az első ilyen szexuális élménye). Viszont nem voltak túl hosszú ideig együtt.

És annak a lánynak nagyon nagyon sok barátja volt (nem volt már szűz)

Nekem a barátommal volt az első ilyen élményem, én kielégítettem őt kézzel, viszont ő még nem ujjazott meg egyéb okok miatt.

És az zavar hogy én nekem minden ilyen szituációm csak vele volt, viszont a barátomnak volt már ilyen élménye rajtam kívül mással is. Tulajdonképpen az zavar hogy ő nem velem éli át elsőnek ezeket a dolgokat.( Pl már volt másban az ujja nem csak bennem.)

Ez normális dolog?



2022. aug. 2. 13:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ha nem ő lesz életed egyetlene, akkor hidd el, idővel egyre nehezebben találsz olyat, aki csak hozzád nyúlt.

Kit érdeke mi volt? Nem hiába exek az exek.

Én is párommal vesztettem el, neki meg előttem 2 hosszú kapcsolata is volt. Nem igazán érdekel, most engem szeret.

Mai világban nagyon ritka, hogy valakinek csak egy partnere legyen egész életében, így jobb lenne ha ezt feldolgoznád, vagy erősítenél az önbizalmadon.

2022. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Pont ez az, nincsen semmi önbizalmam nem bízom egyáltalán magamban.

Mi van hogyha az előttem lévő lányok jobbak voltak?

Vagy mi van akkor hogyha jobban ki tudta a páromat elégíteni az a lány akivel előttem volt? (mert az a lány tapasztaltabb mint én)

Mi van hogyha én nem csinálom jól csak nem mondja?

2022. aug. 2. 14:12
 3/14 anonim válasza:
94%

Ezért kell nyíltan kommunikálni. Kérdezni, s azt is megmondani, hogy te mit szeretsz. Nem fogja leherapni az orrodat.

Kérdezd meg, hogy mi esik neki jól!

Mellesleg, ha csak az ujja járt másik lányban, akkor őt sem érhették még akkora nagy szexuális impulzusok. Majd együtt, őszinte kommunikációval felfedezitek egymást testét. Mellesleg ha szeret, akkor türelmes lesz. Senki sem profiként kezdi.


Az önbizalomhiányon az önismeret segít.

2022. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a lényeges dolgok még nagyon hátra vannak mindkettőtöknek. Ok, hogy megujjazott valakit, de ahogy felfedezed a

szexualitás adta lehetőségeket rá fogsz jönni arra, hogy q legélvezetesebb dolgok előtt vagytok mindketten.

Ha úgy alakul, akkor a te puncidban lesz először a farka, esetleg te szopod le őt életében először. És hidd el nekem hogy felnőtt férfiként ezekre sokkal intenzívebben fog emlékezni, mint hogy bedugta az ujját más punciba, meg, hogy kiverték a farkát.

2022. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem féltékenység, csak zavar, amit megértek, de nem tehetsz ellene semmit.:/
2022. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tetszik, keress szűz fiút.
2022. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Csak én nem értem a kérdést?
2022. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen
2022. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Mire vagy féltékeny? Az előző barátnőire? Most megkapod, amit régen őt kaptak. Teljesül a vágyad. Nem maradt mire féltékenynek lenni.
2022. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
93%

Ne gondold, hogy az előtted lévő lányok különbek voltak mint te.

Ha így lett volna akkor most a párod, velük lenne nem veled.

De most veled van, ez a lényeg a többi mellékes.

2022. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!