Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van bármiféle megoldás erre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármiféle megoldás erre a problémára? Nem akarok tovább szenvedni, főleg nélküle...

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom is megéltem nagy nehezen, de szakított velem. Részleteket csak privátba fejtenék erről a témáról.

Soha nem szoktam ilyesmit kiírni ide, de most sehogy nem megy. A barátaim is lényegében teljesen elkoptak az életemből.

Összességében teljesen egy húron pendültünk és a viselkedése és szóban elmondott gondolatai is azt erősítették meg, hogy számára is különleges a kapcsolatunk. Életem legszebb majdnem születésnapi ajándéka volt Ő, az hogy megismerhettem és vele lehettem de nemrég vége szakadt.

Érzem hogy soha az életben nem leszek olyan jól meg senkivel, mint vele, és soha nem fogok mást úgy szeretni mint ahogyan Őt. Mellette végre boldognak érezhettem magam. Betegesen hiányzik az egész személyisége és minden mozzanata, gesztusa, ölelése és mindene. Nem akarok nélküle élni, de nem tudom hogy vissza-e lehetne csinálni bármit is. Pont ezért szeretnék érdeklődni ezzel kapcsolatban, és privátban kifejteni hogy mit lehetne tenni, hogyan tovább... Pláne akik már tapasztaltak vagy láttak hasonlót, vagy csak esetleg jobban átlátják a helyzetet.


Tudom, azt mondják jobb elereszteni és elengedni a másikat, de több okból kifolyólag van egy minimális remény arra, hogy ez visszafordulhat még jobb irányba.



18 után vagyunk már mindketten, és nem egyfajta kamasz fellángolásról lenne szó

Legalábbis részemről messze nem az...



2022. aug. 10. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
írj
2022. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd ugyan ebben a helyzetben vagyok én is, bár nekem kellett szakítanom, de ha nem lenne olyan amilyen bármit megtennék érte… próbálj vele beszélni személyesen inkább, de ha nem segít az idő segít es begyógyítja a sebeket, minden okkal történik hidd el
2022. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ebben a helyzetben. Iszonyatosan hiányzott. Elmondhatatlanul. O szakított velem. De volt bennem tartás és nem könyörögtem se nem irogattam neki, bár alig vártam hogy hátha ír. Sok év eltelt. Egyetemre mentem, majd amikor végzős voltam összefutottunk az iskola udvarán (nem tudom mit keresett ott). Az én szerelmem újra fellángolt. Azzal az éjszakával én lezártnak tekintettem a kapcsolatunkat. Azóta megint sok év eltelt, meghazasodtunk, gyerekek születtek mindkét részről. Nyilván nem hiányzik mert az idő gyógyítja a sebeket de néha a mai napig gondolok rá. Mai eszemmel örülök hogy nem maradtunk együtt és nem neki szültem gyerekeket mert nem lenne normális életünk. Tény hogy jó pasi de azért nőket váltogatja rendesen. Nekem a nyugodt életre van szükségem nem errem
2022. aug. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Hiszti. Persze, hogy rossz egy szakítás. De a világtörténelemben sokan túlélték már. Ma is 8 milliárdan vagyunk a Földön, kb mindenki túlélt már egyet kettőt. Elkopik, elmúlik, max pár hónap, kivéve ha betegesen görcsölsz rajta mesterségesen, akkor annyi amennyit te választasz magadnak.
2022. aug. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


#3-as Örülök meg gratulálok, hogy azért nagy nehezen sikerült helyrerázni az életedet. Bár a ti helyzetetek ilyen szempontból eléggé más volt, így nem csodálom hogy nyugodtabb/jobb így az életed.


#4 Ez való igaz, de sajnos nem "mesterségesen" meg egyéb módon pörgök még mindig ezen a dolgon. Egyrészt annál jóval összetettebb és másabb a helyzet, mint amilyennek elsőre tűnik. Úgy pedig még nehezebb ezt másképp viselni, hogy a másik fél egyfajta reménységre is okot adott, leszámítva azt hogy nem maradtunk beszélőviszonyba/barátságba egy általa felvázolt indok miatt.

Igen, az van hogy ezeket az érzéseket nem tudom kikapcsolni csak úgy, akaratlanul is eszembe jut a nap 24 órája alatt rengetegszer és hidd el, zavaró hogy sok esetbe koncentrálni se lehet a dolgaidra emiatt. Nincs az a dolog ami jelenleg annyira elterelné róla a figyelmem

2022. aug. 11. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem nyugodtan leírhatod, voltam hasonló helyzetben miután szakított velem barátnőm, de valahogyan átvészeltem. 24/7 eszembe jutott, minden kis semmiség miatt rá tudtam csak gondolni, nagyon nehezen sőt isten igazán mai napig is jó párszor eszembe jut még és képes elcseszni egy fél napom, de valamennyire sikerült már elfogadnom. Szóval mondhatni hasonló cipőben járok, így nyugodtan írhatsz. Én is 18 felett vagyok már és első komolyabb és hosszú kapcsolatom volt.
2022. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!