Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék? Mitévő legyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mitévő legyek? Lehet, hogy ez egy újabb játék? Vagy csak húzni akar? Vagy mégis komolyan gondolná? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A sztori dióhéjban annyi, hogy voltam egy táborban, ahol nyilván volt egy olyan csávó, aki írtó helyes, barátságos, vicces, zseniális stb... Mondhatni az első nap nagyon megtetszett. Aztán a semmiből hirtelen körülöttem kezdett keringeni és igazából a hét végére össze is jöttünk, DE! Elképesztően jól éreztem magamat vele és néha azt hittem, hogy ő is velem, de aztán kiderült, hogy amúgy valami "felelsz vagy mersz" játék miatt kezdődött az egész. Vagyis mondhatni fogadásból. Szakítottam vele... De pár napja összefutottunk és... És még mindig nagyon tetszik és egész éjszakákat végigchateltünk... Szóval? Mit tegyek? Szívem szerint megbocsájtanék neki, de mégiscsak napokon át hülyített... És mi van ha igazából közben neki is nagyon megtetszettem? Mármint... Tudom naiv vagyok, meg túl romantikus, de... De lehetne még jövőnk? Vagy van valami szabály arra, hogy ex-szel nem jövünk újra össze? Segítsetek kérlek, mert egy nap múlva fagyizni mennék vele, de semmi konkrétat nem mondtam még neki,mert csak irr rágódok magamban. :(

2022. aug. 13. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi volt pontosan a játék. Lehet hogy csak annyi, hogy kezdjen el veled flörtölni, aztán megtetszettél neki. Szerintem ha az egész játék lett volna a tábor végén abbahagyta volna. De egy biztos mód van arra, hogy megtudd, meg kell beszélned vele.
2022. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Adj Neki és magatoknak egy esélyt!

De!

Mindig legyél résen, nagyon figyeld, mire hogyan reagál és kisebb-nagyobb próbatételeknek is tedd ki, természetesen az Ő tudta nélkül, anélkül, hogy észrevenné.

Egy idő után kialakul, látni fogod, hogy komolyan gondolja-e.

Egyébként ha egész éjszakákat végig cseteltek - az nagyon jó jel, sok a közös témátok, érdeklődésetek, ami egy jó kapcsolat fontos alapja! (A kémia a másik)

Amúgy meg a fogadáson már rég túl van és ha tényleg CSAK emiatt legyeskedett volna körülötted, akkor már régen le sem ejtene...

De sok nagyon hasonló témájú film van, amikben a dolog egy fogadásból indul, de aztán komolyba fordul át, a játékból igazi érzelmek lesznek - és ez nem csak filmen, de a való életben is teljesen reálisan megtörténhet - és meg is történik. Hidd el, nem a Tiétek lenne az első eset.

Még egy személyes sztorim ide:

Amikor a fiúm összejött egy másik csajjal (miközben velem járt és nem csak megcsalt vele, hanem konkrétan össze is jöttek) és nem zavartatva magát az új csajával lejárt oda, ahova azelőtt együtt jártunk - és továbbra is én is lejártam a többi haverok miatt, akkor megbeszéltem egy sráccal, hogy csináljunk úgy, mintha összejöttünk volna, nehogy már azt higgye, hogy én magányos , bús szingli lettem miatta (ami egyébként úgy volt...).

Addig játszottuk a sráccal, hogy együtt járunk, még egymásba szerettünk és tényleg összejöttünk!

A sors fintora, hogy pont akkor szakított az exemmel az utódóm és jött volna vissza hozzám a rohadék....

2022. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit kérdezz tőle, hogy ebből a dologból mennyi volt a játék. Ha az egész, akkor nem bocsájtanék meg neki.
2022. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"vagy van valami szabály"


Szabály rengeteg van. De a szabályok csak a kivételeket erősítik, meg azért vannak, hogy megszegjék őket az emberek. A szabályokkal az a gond, hogy sokszor helyesek és érdemes követni őket. De nem mindig lehet betartani őket és nem is mindig feltétlenül érdemes. Nem a szabályok fontosak, hanem az emberek.


Ha ő érdeklődik irántad és te is érdeklődsz iránta, akkor ne kerülgessétek egymást, hanem derítsétek ki, hogy mire mentek egymással.


Lehet, hogy akkor fogadásból csinálta, de attól még előtte is tetszhettél neki. A fogadás akár ürügy, vagy ösztönző is lehetett, hogy lépjen valamit feléd. Az is lehet, hogy a barátai eleve azért fogadtak vele, hogy végre menjen már oda hozzád, mert látták rajta, hogy tetszel nekik, csak ő maga se vette észre. Vagy az is lehet, hogy előtte semmit nem érzett irántad, és csak közben tetszettél meg neki. Nem mindegy?


Ne azzal törődj, hogyan kezdődött, hanem hogy most mi van, vagy mi lehet köztetek. Tisztázd vele, hogy mit érez, mit akar. Ha ugyanazt, vagy hasonlót akartok, akkor derítsétek ki, hogy működik-e.


Vannak olyan barátaim, akik csak úgy szórakozásból összejöttek, mert semmi komolyat nem akartak egymástól, aztán évek óta együtt vannak és az egyik legkomolyabb kapcsolatban élnek. Mások hosszú ideig szenvedtek, hogy akarnak-e valamit egymástól, vagy mégsem érdemes és inkább mást kéne keresniük, aztán végül összejöttek és boldogan élnek együtt.


Vannak dolgok, amik miatt lehet és kell is szakítani. De amin lehet javítani, azt inkább helyrehozni érdemes, nem véget vetni neki...

2022. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!