Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek??Van valaki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek??Van valaki, nagyon bírom, azt hiszem kezdek beleszeretni. Megismerkedésünk elején egy elég fontos dologról hazudtam neki.

Figyelt kérdés
Tegnap nem bírtam tovább, elmondtam neki. Nagyon jól fogadta, majdhogy egyáltalán nem volt mérges. Azóta a mellkasomon nyomást érzek, nem tudom magamnak megbocsátani, ő mégis megtudta. Elmondtam neki, hogy akármennyire is bírom, le kell vele zárnom, mert féltem, hogy ha a hazugság miatt most nem is volt mérges, a későbbiekben rájön, hogy elég nagyot hazudtam, nem akartam, hogy nagyon megsérüljön. Elbúcsúztam tőle, de nem bírom elengedni, a mellkasomon a nyomás egyre csak nő. Mit tegyek?

2022. aug. 16. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén bevallottad, hogy mi az igazság, és ú ezt megértette.

Majd ezután mégis elmenekültél. Ez a legnagyobb hiba, amit ilyenkor elkövethetsz!

2022. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátott neked, ki sem akadt. Nyilván szeret téged. Erre te elfutsz? Nem értelek.
2022. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értem, hogy nem mondta el az igazat, hanem csak, hogy hazudott.

Ha lehetséges, akkor mondd el neki. De ha nem firtatta, akkor lehet, hogy te nem is vagy neki túl fontos/érdekes. Remélem tévedek!

2022. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy nagyon elrontottam, de az a hazugság nem kicsi volt, mindent megváltoztatott. Úgy tűnt, megbocsátott, nem hittem el, mert magamnak sem tudtam megbocsátani. Nem csak kezdtem beleszeretni, már szerettem. És talán ezzel rontottam el a leginkább.
2022. aug. 16. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem azzal rontottad el, hogy bevallottad neki, hanem azzal, hogy utána elmenekültél, mint aki nem meri felvállalni az igazságot

("Most már tudod, na szia")

2022. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!