Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem vagyok fontos neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt ő egyetemista én végzős vagyok a gimnáziumban! Most vannak a vizsgái. Szerdán azaz ma volt neki kettő egynap, de vasárnap óta nem talalkoztunk. Pénteken fogunk együtt aludni, de a hétvégén nem akar mert tanulnia kell. Hétfőre az újabb vizsgára! Elhiszem én hogy tanulnia kell de azokra nem akar időt fordítani akik várják es támogatják? (Egy városban lakunk) mit mondjak neki? Velemeny?

2022. jan. 12. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Jajj!

Szegény srác.

Remélem, túlad rajtad, miután sikeresen letette a vizsgáit.

Jóságos Ég, ekkora libát.

2022. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Tudod te egyáltalán mennyit kell ilyenkor tanulnia? Kb.0-24-ben. Pénteken találkoztok, mit akarsz még. Hétfőn vizsgája lesz. Ez nem ám egy gimis dolgozat, amire elég 1-2 órát tanulni. Van aki alszik 2-3 órát, fent van fél éjjel, hogy sikerüljön. Még 1-2 óra kiesés a tanulásból is sok.

Én a helyedben lemondtam volna a pénteket is, hogy tudjon tanulni.

2022. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Önző vagy nagyon, remélem tudod. Egyáltalán nem támogatod őt, ne hivatkozz magadra így. Egyben ebből az is látszik, hogy fogalmad sincs mit jelent a támogatás és mit csinálsz.
2022. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szegény srác. Nem elég neki, hogy elborítja a vizsgaidőszak, éjjel-nappal tanul, a sorsáról, szakmájáról, hivatásáról van szó, még egy ostoba, önző tyúk is bezavar neki, bszogatja. Nem csodálnám, ha vizsgák után lapátra tenne. IQ-d mint a cipőméreted.
2022. jan. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Várod és támogatod?

Hogyan támogatod? Áruld el kérlek!

Tudod mi lenne a támogatás? Hogy ezt mondod neki: szívem, most tanulnod kell, hétfőn vizsga, majd utána találkozunk, addig csak a tanulásra koncentrálj. Na EZ A támogatás.

2022. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy túl Needy :D

Amúgy az a poén h a középsulis csajok mind érettebnek gondolják magukat mint a pasik és ezért kerülnek ilyen helyzetbe amire semmi rálátásuk sincs :D

2022. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ennyire egy önző k*rva mint te nem sokat b*szott a világ. Tanul a vizsgáira, amiről te is tudsz, szóval nem eltűnt, hanem azzal foglalkozik, ami jelenleg fontosabb neki. Szerintem túléled ha nem körülötted forog ez a k*rva világ 1 hétig, de a pasid helyébe kibasztalak volna már mint macskát szarni, ki a fasz vagy te? Ha támogatnád, akkor nem magadra gondolnál, hanem arra hogy sikerüljenek a vizsgái, ami kinek ne lenne fontosabb, minthogy veled találkozzon ebben a pár napban. Önző picsa
2022. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tényleg rengeteget kell tanulnia, ha azt mondta!! Tanulni kell a vizsgáira!

Ettől még fontos lehetsz Neki!

2022. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre reagálok, csak azon nevetek, hogy a kérdező semmilyen jelet nem adott rá, hogy mi a neme, mégis minden válaszoló egyértelműnek vette, hogy lány... jogos, mondjuk
2022. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!