Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az egyik este egy házibuliban voltunk, és annak ellenére, hogy nem ivott sokat, eléggé beütött neki az alkohol.

Amikor az egyik barátnőjével kiment cigizni az erkélyre, az magához húzta és megcsókolta. Kis idő múlva megpróbálta ezt mégegyszer, de akkor már gyorsan "berohant" a házba. Később láttam, hogy az a lány egy másik barátnőjét is ugyan úgy megcsókolja.

Tudtam róla, hogy megtörtént, de nem szóltam róla az este hátralévő részében erről barátnőmnek, kíváncsi voltam, hogy emlékszik-e majd/elmondja-e.

Így is történt, amikor pár óra múlva kijózanodott, elmondta, hogy beugrott neki valami, és el akarja mondani, mert őszinte akar lenni velem. Elmondta ahogy történt, és hogy nem akarta, elvileg mondta is a barátnőjének, hogy nem szabad, ne csinálja, de túl gyorsan történt, másodjára viszont már résen volt, amikor be akart próbálkozni.

Azt mondta nem történt még ilyen, és mivel nem ivott még csak pár alkalommal, nem érezte a korlátait. (nem mentségként felhozva, tudja, hogy nagyot hibázott)


Ti mit tennétek, otthagynátok, vagy egy esélyt adnátok még?



2022. aug. 20. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon messze van a megcsalástól. ez leginkább egy lányregény rövid részlete...
2022. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól értem, te fiú vagy, a barátnőd meg egy lány barátjával smárolt, és nem is ő kezdeményezett, hanem kvázi letámadta a másik csaj?


Szerintem ebben a formában vicc kategória ezen fennakadni. Egy heteroszexuális nőnek ez rohadtul nem jelent semmit.

2022. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Barátnőm biszexuális, és abban a társaságban minden barátnője az, vagy leszbikus. (Ketten voltak rajta kívül)
2022. aug. 20. 15:42
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

#3

Ja, hát úgy már kicsit más. Bár manapság már nem lehet tudni, hogy tényleg biszexuális, vagy csak divatból, mert az olyan "menő"? De még így sem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget.

2022. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Bevonnák egy csajt, hogy örüljön ő is meg én is. :)

Hogy velem ilyen nem történt 40 év alatt. Akikkel összejöttem, azok még a saját szerveiktől is irtóztak, nem másokétól...

2022. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3-as, nem volt még lánnyal kapcsolata, de régebben mondott olyat, hogy el tudna képzelni lánnyal is egy kapcsolatot.

Értelek, lehet, hogy csak én reagálom túl ezek szerint.

2022. aug. 20. 15:53
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugyanis attól még, hogy egy lánnyal történt, a szememben nem kisebb "bűn", mint egy sráccal lett volna ugyan ez.
2022. aug. 20. 15:54
 8/13 anonim válasza:
94%
Ez nagyon messze van a megcsalástòl. Szerencsétlebt mindeb előjel nélkül kapták le,ráadásul még be is vallotta neked. Én a helyedben inkább arra a lányra lennék mérges aki rámászott a csajodra,annak ellenére hogy tudta,te vagy neki
2022. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem ő kezdeményezett, viszont nem tolta el magától az első másodperc után, hanem visszacsókolt.
2022. aug. 20. 18:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra megcsalás, akkor szakíts. Szerintem ez nem az, de ha ezek után nem bízol benne, akkor tedd ki...
2022. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!