Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hogyan mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mondjam el a szüleimnek ezt a dolgot? Illetve szerintetek nem probléma ez a kor különbség?

Figyelt kérdés
Szóval a lényegre térve. Én most töltöttem a 19-et 2 napja. A barátnőm pedig 14 éves. Szeptember 29-én leszünk 5 hónaposak. Tőlem kb. 100 km-re lakik, minden hétvégen megyek hozzá. A szüleivel, családtagjaival iszonyatosan jóba lettem, nagyon kedvelem őket, és ők is engem. Az anyukájával már annyira jóba vagyok, mintha valami haverom lenne, de komolyan. Rengeteg közös programom volt már a családjával. Voltunk 3 napos sátrazáson egy erdőben, voltunk idén nyáron közösen strandon. Illetve otthon náluk az apjának szoktam sokat segíteni, és egyéb ilyen plussz dolgok. Ugyebár mint írtam, 2 napja töltöttem a 19-et. Ott töltöttem náluk, velük ünnepeltem, a családjával. Kaptam tortát, iszogattunk a szülőkkel, családtagokkal. Unokatestvéreivel, kereszt anyukájával is jóban vagyok, tehát minden családtaggal, közeli családi barátokkal nagyon jó viszonyom van. Születésnapomra a családtagjaitól kaptam ajándékokat is, illetve barátnőmtől is nyílván, de ezek már mellékesek. Szóval a lényeg, hogy barátnőm szüleit nem zavarják, hogy ennyi vagyok. Mikor elsőnek ismerkedtem velük, akkor nyílván így négyen összeültünk otthon náluk, beszéltünk ezzel kapcsolatban. Mondták, hogy őket nem zavarja, és nagyon kedvelnek engem. De mégis félek legbelül, higy nehogy véletlen bármilyen ügy legyen ebből az egészből. Illetve azt még hozzá tenném, hogy azért vagyok együtt vele, mert korához képest iszonyatosan jó felfogása van. Agyilag, gondolkodásilag, illetve mindenhogyan üti a 18 éves szintet. A szüleim beszéltek már vele, ők is nagyon kedvelik barátnőmet, de nekik azt mondtam, hogy 17 éves... Nem merem nekik elmondani, hogy igazából 14 éves. Félek, hogy mit mondanának erre, vagy bármi... Szerintetek mi tévő legyek? Iszonyatosan jó a kapcsolatom a barátnőmmel, illetve a szüleivel. Illetve ugyan úgy nagyon jó kapcsolatom van nyílván a szüleimmel is. Illetve én is iskolába járok még ugyan úgy mint ő, csak másikba.

2022. szept. 12. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem jó a kapcsolatod a szüleiddel, csak mondom, különben nem hazudtál volna nekik, ugyanakkor el tudom képzelni hogy ők is milyenek. Előbb utóbb úgy is kiderül
2022. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

#9 Miért férne rá pszichológus? Ténylegesen lehet valaki ennyi idősen érettebb a korához képest!

Én 16 éves voltam amikor össze jöttem a Férjemmel, Ő meg 21 és egyáltalán nem szégyellte a korom, nem volt neki kínos soha, mert engem szeretett/szeret és pont nem érdekelte más mit gondol.


Kedves kérdező!

Nyugodtan mond el a szüleidnek, hogy hány éves valójában. Érvekkel alá támasztod miért hazudtál, milyen félelmeid voltak azzal kapcsolatban, hogy ha őszinte vagy hozzájuk, mit és hogyan reagálnak majd le. Nem mellesleg elég felnőtt vagy ahhoz, hogy eldöntsd kivel szeretnél együtt lenni, emiatt senki nem ítélhet el. :)

2022. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!